Kamil Grabara zaatakowany na Twitterze. Odpowiedział jednym zdaniem

3

Bramkarz, powoływany do reprezentacji Polski, ograniczył potyczki w internecie, co nie oznacza, że zrezygnował z nich w stu procentach. Ostatnio jednym zdaniem odpowiedział krytykowi.

Kamil Grabara zaatakowany na Twitterze. Odpowiedział jednym zdaniem
Kamil Grabara w basenie (Instagram, Kamil Grabara)

Kamil Grabara przeżywa udane tygodnie. Bramkarz FC Kopenhaga świętował zdobycie dwóch trofeów. Jego drużyna wywalczyła pierwsze z nich w Pucharze Danii, a drugie dostała za mistrzostwo Danii.

Do pełni zadowolenia zabrakło powołania od Fernando Santosa do reprezentacji Polski. Portugalczyk postawił na innych bramkarzy - Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Skorupskiego i Bartłomieja Drągowskiego.

Gracz FC Kopenhaga nie ma w Danii samych miłośników talentu i zwolenników. Piłkarz Daniel Holm, postanowił skrytykować Kamila Grabarę na Twitterze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Są źli zwycięzcy i źli przegrani. Ten człowiek nie pasuje do żadnej z tych kategorii. Mam nadzieję, że odejdzie już tego lata, abyśmy nigdy więcej nie musieli patrzeć na niego w naszej Superlidze - napisał Daniel Holm pod adresem reprezentanta Polski.

Riposta bramkarza FC Kopenhaga była krótka i dosadna. - Who the f*** is this guy? - napisał Kamil Grabara, czyli zapytał - kim jest ten gość i wzmocnił przekaz niecenzuralnym słowem. Polak nonszalancko podszedł do swojego krytyka i dał do zrozumienia, że nie przejmuje się jego opiniami.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Będzie ci wygodniej świętować zwycięstwo ze swoim zespołem. Bądź pokorny, albo dopadnie cię karma, przyjacielu - odpisał jeszcze Daniel Holm.

Krytyk Kamila Grabary to 28-letni piłkarz Vigerslev Boldklub. W przeszłości był związany z klubem Broendby IF, który jest zaciekłym przeciwnikiem FC Kopenhaga. Daniel Holm jest napastnikiem i zaliczył nawet jeden występ w reprezentacji Danii, ale ostatnio ma problem z regularnym graniem nawet poza ekstraklasą.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić