aktualizacja 

Kierowca bmw zgnieciony przez dostawczaka. Film rozgrzał internet

89

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, który ma także swój profil na Twitterze, regularnie dowiadujemy się o nietypowych wydarzeniach na polskich drogach. Na najnowszym filmie byliśmy świadkami kolizji bmw i dostawczaka. Kto zawinił?

Kierowca bmw zgnieciony przez dostawczaka. Film rozgrzał internet
Kierowca BMW zgnieciony przed dostawczaka. Film rozgrzał internet (YouTube)

Droga wojewódzka nr 902 jest bardzo popularna w województwie śląskim. Na całej długości jest bezkolizyjna, dwujezdniowa i posiada minimum trzy pasy ruchu dla każdego kierunku, z wyjątkiem wiaduktu nad rondem Sybiraków w Zabrzu oraz odcinka G2 w Gliwicach, gdzie trasa posiada dwa pasy ruchu dla każdego kierunku.

Mimo iż droga wydaje się być bezpieczna, to mogło dojść tam do groźnego wypadku. Na youtubowym kanale "Stop Cham" opublikowano nagranie z kamerki samochodowej, na którym widać, jak kierowca bmw jedzie szybko lewym pasem.

Tuż obok niego porusza się kierowca dostawczaka jednej z firm kurierskich, który najwyraźniej nie może zdecydować się którym pasem ruchu chce jechać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ojciec Rydzyk trzykrotnie zaszczepiony? Lekarz: mógłby być twarzą kampanii szczepionkowej
Kolizja bmw i dostawczaka. Kierowca bmw, który bardzo spieszy się i kierowca dostawczaka, który nie do końca może zdecydować się którym pasem chce kontynuować jazdę. Idealny przykład, dlaczego nie powinno się wyprzedzać jeśli kierowca przed nami nie zmienił całkowicie pasa ruchu. No i drodzy eksperci. Pytanie do Was. Kto winny tej kolizji?! - czytamy w opisie filmu.

Kierowca BMW zgnieciony przed dostawczaka. Internet wydał wyrok

Pod filmem na kanale "Stop Cham" tradycyjnie pojawiło się dużo komentarzy i rozpętała się gorąca dyskusja. Większość osób uważa, że wina leży po stronie kierowcy bmw, który poruszał się zbyt szybko po drodze.

Ale cisnęło tego chłopa w bmw, już nie było szans, żeby się wstrzymać te trzy sekundy, by później depnąć. I pomyśleć, że tacy ludzie z mentalnością 13-latków jeżdżą obok nas codziennie - podkreśla internauta. - Mam nadzieje, że nagranie przekazane kurierowi DHL. Nie zmienił pasa, więc kierowca bmw nie powinien się tam znajdować - dodaje kolejna osoba.
Zobacz także: Szybki rekin BMW w opałach - zgnieciony przez kuriera #1304 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić