Kosmiczna oferta dla Cristiano Ronaldo. Aż trudno w to uwierzyć

13

Cristiano Ronaldo przekazał, że latem chciałby odejść z Manchesteru United. Zainteresowany pozyskaniem Portugalczyka jest pewien klub z Arabii Saudyjskiej. Doniesienia medialne wskazują na to, że złożył on astronomiczną ofertę.

Kosmiczna oferta dla Cristiano Ronaldo. Aż trudno w to uwierzyć
Cristiano Ronaldo (Getty Images, Pedro Fiuza)

Informacje o możliwym odejściu Cristiano Ronaldo z Manchesteru United pojawiły się już jakiś czas temu. Od tego momentu spekuluje się, gdzie mógłby trafić Portugalczyk. W tym kontekście wymieniano takie zespoły, jak Chelsea, Bayern Monachium, Napoli, AS Roma czy FC Barcelona.

Póki co konkretów na temat transferu Ronaldo nie ma. Problemem przede wszystkim są jego wielkie wymagania finansowe. Tym oczekiwaniom sprostać mogą wyłącznie najwięksi giganci ze świata futbolu.

Ronaldo zagra w Arabii Saudyjskiej? Ależ kasa!

Teraz "TVI" i "CNN Portuguesa" podają, że jeden z klubów z Arabii Saudyjskiej jest w stanie przeznaczyć na transfer Cristiano Ronaldo aż 300 milionów euro. Nie podano, skąd dokładnie pochodzi ta rzekoma oferta, ale wiadomo, że wielką kasę Portugalczyk mógłby zainkasować za dwa sezony gry na Bliskim Wschodzie.

Jakie elementy składają się na wspomniane 300 milionów euro? 30 milionów euro to opłata transferowa dla Manchesteru United. 250 milionów - wynagrodzenie dla Ronaldo za dwa sezony, natomiast 20 milionów to kwota na pokrycie faktur od pośredników.

Nie wydaje się jednak, że popularny piłkarz przyjmie tę astronomiczną ofertę. Jeszcze przynajmniej przez jeden sezon chciałby on bowiem zagrać w europejskiej elicie. Potentat z Arabii Saudyjskiej musi zatem poczekać w kolejce.

Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić