Krystyna Pawłowicz w MMA?! Zaproszenie od Najmana

65

To wydaje się wręcz nieprawdopodobne. Marcin Najman zaprosił do udziału w gali MMA-VIP… Krystynę Pawłowicz. Stało się to po tym, jak sędzia Trybunału Konstytucyjnego zamieściła w sieci zdjęcia z siłowni.

Krystyna Pawłowicz w MMA?! Zaproszenie od Najmana
Krystyna Pawłowicz (PAP, Leszek Szymański)

Krystyna Pawłowicz to postać doskonale znana w polskiej polityce. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego regularnie komentuje bieżącą sytuację w mediach społecznościowych.

Robi to w swoim stylu. Internauci poznali już jej cięty język i fakt, że często wdaje się z nimi w zażarte dyskusje. Komentuje także wydarzenia sportowe.

Podczas Euro 2020 pokazała, że jest miłośniczką sportu. Z dużą uwagą przyglądała się zwłaszcza piłkarskiej reprezentacji. Później okazało się, że lubi także siatkówkę.

Sensacyjne zaproszenie. Czy Krystyna Pawłowicz je przyjmie?

Ostatnio Krystyna Pawłowicz zamieściła w sieci zdjęcia z siłowni. "Rzeźba zdrowotna…" - skomentowała. Na tym nie poprzestała.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jeden z internautów zadał jej szokujące pytanie. "Pani Profesor, czy jest szansa na walkę w oktagonie w formule MMA?" - napisał. "Jest" - odpowiedziała Pawłowicz.

Na te słowa zareagował Marcin Najman. "Pani profesor, gdyby faktycznie chciała pani zadebiutować w MMA, to klatka MMA-VIP stoi zawsze dla pani otworem" - napisał "El Testosteron.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

"I już by mnie pan z niej nie wypuścił…" - brzmiały słowa Pawłowicz. Jej ewentualny debiut w formule MMA wydaje się wręcz nieprawdopodobny.

Zobacz także: Skandal podczas przejazdu autokaru Realu Madryt. Te obrazki obiegły świat
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić