Lewandowski zarzucił mu obsesję. Mocno odpowiedział. "Robercie!"

8

Konflikt między Cezarym Kucharskim a Robertem Lewandowskim trwa w najlepsze. Były agent piłkarza FC Barcelony w serwisie X opublikował kolejny wpis wymierzony w swojego byłego podopiecznego. To odpowiedź na słowa Lewandowskiego, który zarzucił Kucharskiemu obsesję na jego punkcie.

Lewandowski zarzucił mu obsesję. Mocno odpowiedział. "Robercie!"
Na zdjęciu od lewej: Robert Lewandowski i Cezary Kucharski (Licencjodawca, WP SportoweFakty Kuba Duda)

Cezary Kucharski przez wiele lat był agentem Roberta Lewandowskiego. To on odpowiadał m.in. za transfery polskiego napastnika do Borussii Dortmund i Bayernu Monachium. Strony rozstały się w 2018 roku, a nowym agentem polskiego piłkarza został Pini Zahavi.

W 2020 roku między tą dwójką wybuchł wielki konflikt. Polski napastnik oskarżył swojego byłego już agenta o próbę wyłudzenia 20 milionów złotych. Na poparcie swoich słów Lewandowski przekazał służbom nagrania głosowe rejestrujące rozmowy z Kucharskim. Ten zaprzeczył tej wersji zdarzeń. Kucharski twierdził, że wspomniane rozmowy dotyczyły wyłącznie kwestii zakończenia przez strony współpracy w ramach wspólnie prowadzonych biznesów, a nagrania zostały zmanipulowane.

Od tego czasu Kucharski wielokrotnie atakował Lewandowskiego i jego otoczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zarzucał on swojemu byłemu podopiecznemu, że w trakcie ich konfliktu nawiązał współpracę ze środowiskiem politycznym PiS. Do działań Kucharskiego postanowił odnieść się sam Lewandowski, który ocenił, że jego były agent ma obsesję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kopnął spod własnej bramki. Zdobył wymarzonego gola
Dla mnie to już jest obsesja. Jeśli ja coś teraz powiem, to daje mu to paliwo, żeby się wypowiadać na mój temat. Ja na jego temat wypowiedziałem się w rozmowie z Mateuszem Święcickim. Dwa zdania i nic więcej. Nie współpracuję z nim od siedmiu lat, oficjalnie od sześciu - mówił niedawno Lewandowski

Piłkarz FC Barcelony zasugerował, że działania Kucharskiego mają też bezpośredni wpływ na jego rodzinę. Przypomnijmy, że w 2020 roku światło dzienne ujrzały zeznania Anny Lewandowskiej, która wskutek stresu wywołanego naciskami Kucharskiego miała dostać nawet szczękościsku na samą myśl o byłym agencie męża.

A jeśli ktoś atakuje i próbuje niszczyć mnie, to tam jedno. Ale jeśli atakuje moją rodzinę, to na to już nie pozwolę. Ta obsesja jest już chyba na wysokim poziomie - podsumował temat swojego byłego agenta.

Na odpowiedź Kucharskiego nie trzeba było długo czekać. Były poseł z ramienia PO jednoznacznie zasugerował, że jego działania mają na celu tylko dowiedzenie prawdy. Po raz kolejny zarzucił też swojemu byłemu podopiecznemu, że ten atakował go wspólnie z otoczeniem PiS.

Robercie! To obsesja praworządności… udowodnienia opinii publicznej, że wymyśliłeś intrygę z panami T.Siemiątkowskim i elitą prokuratorów PiS (Święczkowskim, Sierakiem, Hieropolitańskim, Łopatką, Sadusiem) aby się ze mną nie rozliczyć z biznesu. Znasz mnie, więc mogłeś zakładać,że nie przestraszę się i nie pozostawię bez reakcji fałszywego oskarżenia, pomówień, zmanipulowanych nagrań, które robiłeś skrycie przez wiele lat - napisał Kucharski w środę (08.02).

W dalszej części swojego wpisu odniósł się on do słów Lewandowskiego o mieszaniu w konflikt jego rodziny. Kucharski zasugerował, że żona jego byłego współpracownika brała udział w działaniach wymierzonych przeciwko byłemu posłowi PO.

Anna dostaje rykoszetem, bo zaangażowałeś ją do wyprowadzenia pieniędzy ze spółki…a później do zgrywania ofiary, która na myśl o mnie rzekomo dostała szczękościsku. Prawdziwą moją obsesją jest zrozumienie Twojej autodestrukcji - zakończył Kucharski.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić