DKP| 
aktualizacja 

Marcin Najman odpowiedział Salecie. Wypomniał mu nieoddane pieniądze

25

Przemysław Saleta zarzucił Marcinowi Najmanowi, że pokazuje się w kamerce podczas wideo, eksponując w tle jego pas. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, a przy okazji pojawiły się zarzuty w sprawie nieoddanych pieniędzy.

Marcin Najman odpowiedział Salecie. Wypomniał mu nieoddane pieniądze
Marcin Najman (Instagram)

Przemysław Saleta zauważył znajomą rzecz w tle podczas wywiadu wideo. Marcin Najman rozmawał z serwisem mma.pl, a tuż za nim znajdowała się szklana gablota, w której widać było okazały pas.

Zastanawiam się, czy dla tego człowieka jest jakaś granica żenady?! Podczas wywiadu z domu, w tle, widać pas IBO International, który zdobyłem w 1999 roku w walce z Asmirem Vojnoviciem - napisał na Facebooku zaskoczony Saleta.

W przeszłości Najman oraz Saleta przyjaźnili się, z czasem jednak zostali wrogami. Pas został więc w Częstochowie w 2005 roku, później właściciel próbował go odzyskać, kontaktując się z byłym kolegą, ale odzewu nie było.

Marcin Najman nie mógł zostawić tego wpisu bez echa. Zapewnił, że pas czeka na Saletę już 15 lat. "Miałeś przyjechać po pas i się rozliczyć za 6 miesięcy za czynsz klubu, który płaciłem za Ciebie. Do dziś nie przyjechałeś ani po pas, ani się rozliczyć" - zwrócił się do Salety uczestnik ostatniej gali Fame MMA.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Marcin Najman ostatnio nie ma najlepszej passy. Z organizacji Fame MMA został dyscyplinarnie wyrzucony po kuriozalnych scenach w walce z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. To efekt złamania zasad bokserskich, a następnie próbę pobicia rywala już po dyskwalifikacji. Zawodnik twierdzi, że ma już propozycje walk z "dwóch największych organizacji".

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: fenomenalny gol w III lidze! Strzał piętką, z powietrza!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić