Artur Babicz| 

Marcin Najman pokazał zdjęcie sprzed lat. To hit

4

Marcin Najman nie przestaje zadziwiać swoich fanów. Ostatnio w ostrych słowach komentował tematy polityczne, a teraz podbił social media zdjęciem z prywatnego archiwum. Fani szczególnie zwrócili uwagę na jego ubiór, który był wyjątkowo zabawny.

Marcin Najman pokazał zdjęcie sprzed lat. To hit
(Instagram)

Wydaje się, że Marcin Najman to jedna z takich osobowości polskiego sportu, która pomimo braku większych sukcesów sportowych potrafi pozyskać wielu fanów swojej osoby. Jego popularność sięgnęła zenitu w momencie kiedy zaczął walczyć w organizacji FAME MMA. To spowodowało, że jego publika poszerzyła się o wielu młodszych kibiców i skrupulatnie to wykorzystuje.

"El Testosteron" może być przykładem dla innych sportowców, jeżeli chodzi o sprawność korzystania z mediów społecznościowych. Zawodnik mieszanych sztuk walki regularnie dostarcza swoim fanom nowe treści i tak było również tym razem. Najman pochwalił się starym zdjęciem z prywatnego archiwum... a to od razu podbiło serca jego kibiców.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na zdjęciu sprzed lat, oprócz Marcina Najmana, można zobaczyć Przemysława Saletę. Fani zwrócili uwagę na ubiór obu panów, który w obecnych czasach, delikatnie mówiąc, "wyszedł już z mody".

Luźne ciuchy, które nosiło się na początku XXI wieku, dla wielu młodych kibiców okazały się niemałą sensacją. Jednakże pojawiały się również liczne głosy, które chwaliły stylówkę obu panów.

Stylówa jak najbardziej na plus - pisał jeden z komentujących. Wtórowali mu inni użytkownicy. - Fajnie powspominać. Nie ma to jak stare foty - stwierdził jeden z nich.
Zobacz także: Boks. Parzęczewski przed galą Tymex Boxing Night 13. "Nie stresuję się, to jest moja robota"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić