aktualizacja 

Marcin Najman zorganizuje szaloną walkę? Jest odpowiedź na pytanie fana

68

Marcin Najman wielokrotnie zaskakiwał wyborem zawodników podczas gal MMA-VIP. Teraz dostał pytanie, czy w jego organizacji zawalczy... Krzysztof Ibisz.

Marcin Najman zorganizuje szaloną walkę? Jest odpowiedź na pytanie fana
Marcin Najman zorganizuje szaloną walkę? Sportowiec gotowy na celebrytów (Instagram)

Marcin Najman jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Mimo stosunkowo niewielkich sukcesów, 42-latek jest osobą, której wypowiedzi są szeroko komentowane w mediach. Wszystko przez jego kontrowersyjne decyzje i poglądy.

Ostatnio głośno było o jego federacji MMA-VIP, na której czele stanął Andrzej Zieliński, pseudonim "Słowik", w przeszłości jednym z szefów mafii pruszkowskiej. To wywołało ogromne oburzenie w środowisku. Mówi się, że pod naciskiem mediów i radnych, burmistrz Wielunia ostatecznie rozwiązał umowę z Najmanem na organizację MMA-VIP 4. Oficjalnie umowę rozwiązano z powodu gróźb, jakie burmistrz otrzymywał od ludzi - do czego doszło "za porozumieniem stron".

Najman szumnie zapowiada, że jego gala i tak odbędzie się w marcu. Sportowiec z Częstochowy zamierza rozwijać swój biznes i myśli już o kolejnych zestawieniach.

Krzysztof Ibisz w MMA-VIP?

Marcin Najmana na swoim kanale YouTube odpowiadał na pytania widzów. Jeden z internautów zapytał go, czy na jego gali zawalczy Krzysztof Ibisz, znany prezenter telewizji Polsat. Jego rywalem miałby być Maciej Orłoś.

Jeżeli nie na MMA VIP, to gdzie? Oczywiście, że takie zestawienia to jest sól MMA VIP. Jeżeli miałoby dojść do takiej walki, to tylko u nas - odpowiedział Najman.

Według dotychczasowych planów, gala MMA-VIP 4 odbędzie się 5 marca 2022. W walce wieczoru po raz kolejny wystąpi Marcin "El Testosteron" Najman, który zmierzy się z Mirosławem Dąbrowskim, znanym jako "Misiek z Nadarzyna".

Zobacz także: Wiatr przystopuje, a co z opadami? Prognoza pogody na najbliższe dni
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić