Marcina Najmana ogłasza, że złoży pozew. "Ja dużo rzeczy rozumiem"

36

Po ostatnich głośnych wydarzeniach w FAME MMA, Marcin Najman postanowił ponownie zabrać głos w sprawie Jacka Murańskiego. Sportowiec z Częstochowy uważa, że ta rodzina powinna zniknąć ze świata sportu.

Marcina Najmana ogłasza, że złoży pozew. "Ja dużo rzeczy rozumiem"
Specjalny apel Marcina Najmana. Ma dość rodziny Murańskich (Youtube)

Sergiusz "Nitrozyniak" Górski należy do jednych z najpopularniejszych polskich komentatorów w serwisie YouTube, na którym ma ponad 2,4 miliona subskrybentów. Od jakiegoś czasu znajduje się w konflikcie z Jackiem Murańskim oraz jego synem Mateuszem. Ci drudzy atakują go bez pardonu, a w pewnym momencie doszło do tego, że obaj zaczęli twierdzić, że Nitro... nie jest ojcem swojego dziecka.

Wrócę do Polski i założę mu sprawę w sądzie, bo ja dużo rzeczy rozumiem, ja jestem odpowiedzialny za wiele rzeczy, które mówię i mogę ponosić za nie odpowiedzialność, ale nie moja rodzina. Potem pisze do mnie kuzyn, dzwoni ciocia, odzywa się babcia i mówi: "Co tu piszą? To nie jest twoje dziecko" - stwierdził "Nitro".

Sprawa sprzed kilku dni odbiła się szerokim echem w polskim świecie MMA. Szybko zareagował na nie Marcin Najman, który także ma ogromny konflikt z Murańskimi. Co ciekawe, Jacek w przeszłości podobnie zaatakował także samego Najmana.

Można się kłócić, czasy są jakie są, ludzie lubią różne dramy/konflikty natomiast dzieci to jest rzecz święta. Dzieci się nie tyka, natomiast to chodzące gówno Murański nie ma żadnych, ale to żadnych hamulców. Atakowanie dziecka Nitra, który umówmy się jest zwykłym internetowym głupkiem, ale ja nie widziałem, żeby czyjeś dzieci atakował. Na to nie powinno być zezwolenia - skomentował Najman.

Najman rozstrzygnie konflikt w oktagonie

Co ciekawe, Marcin Najman oraz Jacek Murański za kilka miesięcy spotkają się w oktagonie. Według nieoficjalnych informacji, obaj zawalczą na gali High League, która odbędzie się w grudniu.

Nie dziwcie mi się, że ja w grudniu wyjdę z nim do walki. Muszę mu wpi**rdolić. Siedzieć za takie gówno nie będę, więc muszę to zrobić na sportowo w klatce. Oczywiście on nie chce tej walki i robi wszystko, żeby młody wyszedł za niego - dodał Najman.

Dla sportowca z Częstochowy ma być to ostatnia walka. Łącznie w całej karierze Marcin Najman ma za sobą 22 występy w zawodowych ringach w boksie. Wygrywał 15-krotnie, dziewięć razy przez nokaut. Występował także w MMA, gdzie zanotował dziewięć występów.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić