Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Marcina Najmana ogłasza, że złoży pozew. "Ja dużo rzeczy rozumiem"

24
Podziel się:

Po ostatnich głośnych wydarzeniach w FAME MMA, Marcin Najman postanowił ponownie zabrać głos w sprawie Jacka Murańskiego. Sportowiec z Częstochowy uważa, że ta rodzina powinna zniknąć ze świata sportu.

Marcina Najmana ogłasza, że złoży pozew. "Ja dużo rzeczy rozumiem"
Specjalny apel Marcina Najmana. Ma dość rodziny Murańskich (Youtube)

Sergiusz "Nitrozyniak" Górski należy do jednych z najpopularniejszych polskich komentatorów w serwisie YouTube, na którym ma ponad 2,4 miliona subskrybentów. Od jakiegoś czasu znajduje się w konflikcie z Jackiem Murańskim oraz jego synem Mateuszem. Ci drudzy atakują go bez pardonu, a w pewnym momencie doszło do tego, że obaj zaczęli twierdzić, że Nitro... nie jest ojcem swojego dziecka.

Wrócę do Polski i założę mu sprawę w sądzie, bo ja dużo rzeczy rozumiem, ja jestem odpowiedzialny za wiele rzeczy, które mówię i mogę ponosić za nie odpowiedzialność, ale nie moja rodzina. Potem pisze do mnie kuzyn, dzwoni ciocia, odzywa się babcia i mówi: "Co tu piszą? To nie jest twoje dziecko" - stwierdził "Nitro".

Sprawa sprzed kilku dni odbiła się szerokim echem w polskim świecie MMA. Szybko zareagował na nie Marcin Najman, który także ma ogromny konflikt z Murańskimi. Co ciekawe, Jacek w przeszłości podobnie zaatakował także samego Najmana.

Można się kłócić, czasy są jakie są, ludzie lubią różne dramy/konflikty natomiast dzieci to jest rzecz święta. Dzieci się nie tyka, natomiast to chodzące gówno Murański nie ma żadnych, ale to żadnych hamulców. Atakowanie dziecka Nitra, który umówmy się jest zwykłym internetowym głupkiem, ale ja nie widziałem, żeby czyjeś dzieci atakował. Na to nie powinno być zezwolenia - skomentował Najman.

Najman rozstrzygnie konflikt w oktagonie

Co ciekawe, Marcin Najman oraz Jacek Murański za kilka miesięcy spotkają się w oktagonie. Według nieoficjalnych informacji, obaj zawalczą na gali High League, która odbędzie się w grudniu.

Nie dziwcie mi się, że ja w grudniu wyjdę z nim do walki. Muszę mu wpi**rdolić. Siedzieć za takie gówno nie będę, więc muszę to zrobić na sportowo w klatce. Oczywiście on nie chce tej walki i robi wszystko, żeby młody wyszedł za niego - dodał Najman.

Dla sportowca z Częstochowy ma być to ostatnia walka. Łącznie w całej karierze Marcin Najman ma za sobą 22 występy w zawodowych ringach w boksie. Wygrywał 15-krotnie, dziewięć razy przez nokaut. Występował także w MMA, gdzie zanotował dziewięć występów.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(24)
nasrjman
2 dni temu
najman też powinieneś zniknąć
Jan Niezbędny
3 dni temu
A Marcina to siostra Najmana...?
sas
4 dni temu
On dużo rzeczy rozumie pod warunkiem, że nie są skomplikowane.
Ciekawa
4 dni temu
Jaki kolor skóry ma dzieciak?
Kto
4 dni temu
Kto? Mama? Kto? „Marcina Najmana ogłasza, że złoży pozew.”
Miszcz
4 dni temu
El Klapejro i tak nie dorównają ci w klepaniu maty.
Kostucha
5 dni temu
Dołączę się do innych. - "Marcina Najmana ogłasza, że złoży pozew. "Ja dużo rzeczy rozumiem". - A ja nic nie rozumiem, o co wam na tym portalu chodzi! 🤬
Brakwstydured
5 dni temu
„Marcina Najmana ogłasza, że złoży pozew.”. Pierwsze słowa tytułu. Brak wstydu redakcjo?
nonie
5 dni temu
Czytam i nie wierzę: „Marcina Najmana ogłasza, że złoży pozew.”. Czyżby zmienił płeć? A nie, tylko czytam art na o2. Tutaj wszystkie błędy dozwolone.
Nemeczek
5 dni temu
Ja dużo rzeczy rozumiem... A nie wygląda
Stasek z pod ...
5 dni temu
Sport schodzi na psy najman worek treningowy , szczena patologia sklepowo-wiejska już nie ma komu madale dawać
Gość
5 dni temu
Najman wyzbieraj kamienie w swoim ogrutku nie zbieraj u ludzi
Kowidowampir
5 dni temu
Zgłaszam projekt ustawy że najman jest miszczem
kierowca.
5 dni temu
Skutki obicia pustej glowy daja znac o sobie. Czlowieku- olej uzupelnij i zacznij sie leczyc.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić