Wojciech Szczęsny w popularnej zabawie. Zaczął komicznie

2

Reprezentant Polski szykuje się do sezonu klubowego i meczów w mistrzostwach świata. W okresie przygotowań był w dobrym humorze, co pokazał jeden z filmów.

Wojciech Szczęsny w popularnej zabawie. Zaczął komicznie
Wojciech Szczęsny i Weston McKennie w tortilla challenge (Twitter, Twitter)

Piłkarze Juventusu powrócili już do domów ze zgrupowania w Stanach Zjednoczonych. Trenowali tam wspólnie, rozgrywali mecze towarzyskie, a także spotykali się z kibicami mieszkającymi za Oceanem. Wojciech Szczęsny z entuzjazmem podchodził do tournee.

Dobrze bawiłem się na tym zgrupowaniu. Brakowało nam takiego wspólnego doświadczenia w ostatnich latach z powodu pandemii. Czas w Stanach Zjednoczonych był dobry na integrację, wspólną pracę i zabawę - cytowała Szczęsnego strona internetowa "La Gazzetty dello Sport".

W mediach społecznościowych można zobaczyć nagranie, w którym Szczęsny zmierzył się w tortilla challenge z Westonem McKenniem. Wyzwanie polega na uderzeniu plackiem w twarz przeciwnika, a wygrywa ten, który zmusi oponenta do wypuszczenia z ust trzymanej w niej wody.

Polak i Amerykanin czują się bardzo dobrze przed kamerami. Ponadto można przypuszczać, że zostali wybrani do wyzwania z powodu niedawnych urazów. Na zgrupowaniu mieli dzięki temu nieco więcej czasu od pozostałych zawodników Juventusu. Szczęsny powrócił już do gry po kontuzji i jego obecność w składzie na inaugurację sezonu nie stoi pod znakiem zapytania.

Szczęsny zadał McKenniemu jedno uderzenie, a Amerykanin zrewanżował się dwoma. Decydowała o tym gra w "papier, kamień, nożyce". Reprezentant Polski rozpoczął od porwania tortilli i wypuszczenia jej z dłoni. Zresztą później to samo przydarzyło się McKenniemu. Nikomu nie udało się odnieść zwycięstwa, choć pomocnik Juventusu próbował przypisać je sobie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jedynym powodem do wypuszczenia wody z ust wydawał się śmiech. Zresztą sam Szczęsny powiedział, że zabawniejsze jest przyjmowanie uderzenia tortillą niż zadawanie go. McKennie sugerował, że przeciwnik ma łzy w oczach, co zostało skwitowanie kolejnym uśmiechem Polaka.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić