Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
LAK
|
aktualizacja

Młodzież nie chce Najmana. "To hańba dla miasta"

44
Podziel się:

Wieluń ma być gospodarzem gali Marcina Najmana MMA-VIP. Natychmiastowo ruszyła lawina krytyki. Głos zabrał nawet samorząd uczniowski I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu. Młodzież pisze, że to wydarzenie hańbiące miasto i szkołę.

Młodzież nie chce Najmana. "To hańba dla miasta"
Marcin Najman (Instagram)

MMA-VIP wzbudza ogromne kontrowersje od momentu, gdy poinformowano, że jedną z twarzy tego freak-show jest gangster o pseudonimie "Słowik". Gala miała się odbyć w Kielcach, ale tamtejsze władze odmówiły współpracy. Podobnie było w przypadku Pruszkowa. Ostatecznie wybór padł na Wieluń.

Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa podszedł do tematu jednak zupełnie odmiennie. Nie widzi powodów, żeby zrywać umowę z firmą Marcina Najmana na organizację gali.

Po odbyciu kary każdy ma prawo wrócić do społeczeństwa. Nigdzie, ale to nigdzie w KRS nie znalazłem nazwiska Zielińskiego. Wielkim nadużyciem jest więc mówienie, że miasto współpracuje z byłym gangsterem - powiedział "Gazecie Wyborczej".

"To promowanie patologii"

Po decyzji burmistrza Wielunia natychmiastowo ruszyła lawina krytyki. Głos zabrał nawet samorząd uczniowski I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu. Młodzież w specjalnym oświadczeniu pisze, że to wydarzenie hańbiące miasto i szkołę.

Samorząd Uczniowski I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu wyraża najwyższe zaniepokojenie doniesieniami medialnymi o zgodzie na zorganizowanie gali MMA - VIP 4 w naszej hali.To skrajny przejaw promowania patologii w życiu społecznym. Uważamy to wydarzenie za hańbiące dla miasta i szkoły, z którą hala bezpośrednio sąsiaduje. Nie ma to na naszej zgody - czytamy w oświadczeniu.

Innego zdania jest burmistrz. W jego opinii na gali zyska miasto, jego mieszkańcy oraz hotele czy restauracje, a wszystko podsumował, że "kontrowersje wokół tej imprezy to jak burza w szklance wody".

Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(44)
Ha ha
4 miesiące temu
Brawo młodzi ludzie. Dobrze mówicie, won z miasta.
6 +
4 miesiące temu
Brawo czyli jednak mamy jeszcze młodych ludzi, którzy posiadają zdrowy rozsądek.
Bobek
4 miesiące temu
Wybitny sportowiec, muzyk onanista.
GKM-iak
4 miesiące temu
Pisząc codziennie o Marcinie Klepaczu sami robicie mu reklamę. On się karmi zamieszaniem wokół siebie bo przecież wynikami sportowymi pochwalić się nie może.
Kiros
4 miesiące temu
Zawsze znajdzie się ktoś z pomysłem na biznes... Pamiętacie Państwo :Śmiechu warte? Każdy zasiadał przed tv żeby to oglądać- to dało wiedzę co ludzie lubią oglądać- kicz, reżyserowane ustawki, nawet jeśli biją się poważnie to kto to chce oglądać to oglada
Jarek
4 miesiące temu
On ma głowę o kształcie mojej żołędzi.
Bill
4 miesiące temu
Najman to cwaniczek ,który w kilka sekund zgarnia fortunę która krytycy jego muszą pracować wiekami. Ja to lubię, mądry człowiek i dobry.
Jacek
4 miesiące temu
Taka akcja to dysryminacja sportu. Pan Najman jest ok i dla wielu to inspiracja. To tak jak ktoś ma BMW to od razu bandyta. Jeżdże BMW i nikomu krzywdy nie zrobiłem.
najman
4 miesiące temu
to wstyd dla całego kraju
max
4 miesiące temu
Nie ma w Polsce takiego miasta które chciało by zorganizować galę najman kontra ktoś tam. Najbliższe chętne miasto 300 km na wschód od granicy kraju
Nat
4 miesiące temu
Dlaczego ten dziennikarzyna upublicznia nazwisko uczniów powinni go pozwać
lukmik
4 miesiące temu
No ale jeżeli papiery sie zgadzają. Wszystko jest ok i Panowie sie dogadali co do Imprezy i jest całkowiecie legalna. Przychod dla Miasta bedzie i biznesowo sie to opłaca to dlaczego mają zakazać. Przecież inne gale też sie odbywaja...Taka branża że troche w internecie się robi takie niby skandale tylko po to żeby poddbić oglądalność i zainteresowanie. Wszyscy nagle sie uczepili Najmana który robi taki a nie inny show... Ale impreza jest impreza i jest to przdsiewziecie bizbesowe które ma przynieść efekt finansowy na + obu stronom: organizatorom ( federacja ) oraz gospodarzowi ( Miastu ).
ytkl
4 miesiące temu
brawo młodzieży
Valdi
4 miesiące temu
Najman i Mafiozo -Słowik...no zestawienie przednie i "zacne". Ta "organizacja" powinna zostać napietnowana i rozwiązana w trybie przyspieszonym
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić