Mógł zostać gwiazdą ligi. Tajemnicza śmierć 20-latka

8

Andres Melendez był na dobrej drodze, aby trafić w przyszłości do zawodowej ligi. W piątek przekazano tragiczne wieści na jego temat. 20-letni sportowiec zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach.

Mógł zostać gwiazdą ligi. Tajemnicza śmierć 20-latka
Andres Melendez nie żyje (Twitter)

Melendez występował ostatnio w drużynie Lynchburg Hillcats. Przymierzany był do gry w Cleveland Guardians, które startuje w rozgrywkach Major League Baseball.

W piątek media obiegła tragiczna informacja. 20-letni zawodnik zmarł w Miami. Wieści przekazał jego zespół. Przyczyny śmierci utalentowanego gracza są nieznane.

Nigdy nie sądziłem, że wypowiem te słowa, ale spoczywaj w pokoju. Każdy, kto znał się lub grał z Andresem, widział radość, jaką przynosił każdego dnia. Zawsze wnosił pozytywną energię na boisko i do szatni. Był fantastycznym kolegą z drużyny i jeszcze lepszą osobą. Kocham cię, Andres - napisał na Twitterze baseballista Josh Wolf.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

20-letni sportowiec nie żyje. Drużyna składa kondolencje

Oświadczenie wydała jego drużyna. Kierownictwo przekazało, że Melendez zostanie zapamiętany jako "pozytywny, pełen szacunku i troskliwy młody człowiek, który miał głęboki wpływ na innych".

Będzie nam go brakowało. Nasze myśli i modlitwy są z jego rodziną, bliskimi, kolegami z drużyny i tymi, którzy go znali. Jesteśmy głęboko zasmuceni wieściami o jego śmierci - przekazało Lynchburg Hillcats.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić