aktualizacja 

Nagranie z Białorusi. Piłkarz chciał się oświadczyć, nie zdążył

Piłkarz białoruskiego klubu FK Smorgonie chciał oświadczyć się swojej dziewczynie na boisku. Kiedy jego partnerka podeszła do linii bocznej, zawodnik klęknął na jedno kolano, wyciągając pierścionek. W tym momencie romantyczną chwilę postanowił jednak przerwać ochroniarz. Media obiegło nagranie, jak steward każe kobiecie opuścić boisko.

Nagranie z Białorusi. Piłkarz chciał się oświadczyć, nie zdążył
Romantyczna chwila została zrujnowana przez ochroniarza (Dawcio, Twitter)

Białoruski piłkarz Władisław Szubowicz przygotował dla swojej dziewczyny nie lada niespodziankę. Zawodnik zaprosił swoją partnerkę na mecz z Chwalą Pińsk. Po strzelonym golu, chciał się jej oświadczyć na boisku.

Media obiegło niecodzienne nagranie ukazujące całą sytuację. Widać na nim, jak zawodnik klęka na jedno kolano. Zaskoczona dziewczyna chowa twarz w dłoniach.

Wtedy jednak do akcji wkracza ochroniarz w pomarańczowym plastronie. Mężczyzna odpycha kobietę i każe jej opuścić murawę. Spotyka się to z agresją ze strony Szubowicza oraz innych piłkarzy z jego drużyny.

Obejrzyj także: Huknął nie do obrony! Tą bramkę można oglądać godzinami (wideo)

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Piłkarz oświadczał się swojej dziewczynie. Nagle interweniował ochroniarz

Na nagraniu widać, że nieporozumienie zostaje dość szybko rozwiązane. Ochroniarz przyznaje się do błędu i odchodzi na bok. Wtedy następuje druga próba oświadczyn. Tym razem przebiega ona zgodnie z planem 22-letniego piłkarza.

Okazuje się, że partnerka piłkarza przyjęła jego oświadczyny. Na filmie widać, jak para obejmuje się, a mężczyzna wręcza dziewczynie kwiaty.

Ochroniarz nie dał rady uratować piłkarza przed tragedią – podpisał żartobliwie nagranie na Twitterze jego autor.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Romantyczne chwile na stadionie zrujnowane przez ochroniarza

Oświadczyny 22-letniego obrońcy FK Smorgonie nastąpiły w 85. minucie meczu, tuż po strzelonej przez niego bramce. Władisław Szubowicz pochwalił się radosną chwilą także na swoim Instagramie.

Powiedziała "tak"! – podpisał zdjęcie z dziewczyną.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić