Najpierw medal, teraz wakacje. Sułek w objęciach partnera

2

Adrianna Sułek po znakomitym sezonie 2022 udała się na zasłużone wakacje. Siedmioboistka pochwaliła się zdjęciem w objęciach ukochanego.

Najpierw medal, teraz wakacje. Sułek w objęciach partnera
Adrianna Sułek pochwaliła się zdjęciem z wakacji (Photo by Maja Hitij/Getty Images) (GETTY, Maja Hitij)

Adrianna Sułek jest niewątpliwym objawieniem polskiej reprezentacji lekkoatletycznej w 2022 roku. Polka otworzyła sezon sięgając po srebro w pięcioboju podczas halowych mistrzostw świata, a zakończyła srebrnym medalem lekkoatletycznych mistrzostw Europy w siedmioboju.

Sułek zaimponowała walecznością i charyzmą. Tym bardziej, że startowała mimo problemów zdrowotnych. Po wielkich sukcesach ma apetyt na znacznie więcej. Otwarcie mówi, że celuje w złoto igrzysk olimpijskich w 2024 roku. Ale najpierw przyszedł czas na odpoczynek po wymagającym sezonie.

Teraz na pewien czas mogę skończyć z dietą i ze spokojnym sumieniem jeść moje ulubione słodycze. Nie mogę się już doczekać wakacji. Lecimy z moim Kacprem do Hiszpanii. Była umowa z trenerem, że w wypadku srebra lub złota mam dwa miesiące wolnego - zdradziła kilka dni temu w rozmowie z "Super Expressem".

A w piątek pochwaliła się zdjęciem z wakacji w objęciach partnera. Sułek opublikowała fotografię z Fonts de l'Algar, rezerwatu przyrody z wodospadami, znajdującego się w Alicante.

Wakacyjny klimat - napisała krótko obok zdjęcia.

Adrianna Sułek na wakacjach:

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Partnerem Adrianny Sułek jest Kacper Schubert. W przeszłości również uprawiał sport - trenował bieg na 60 metrów przez płotki w hali i na 110 metrów na stadionie. Jego trenerem był Marek Rzepka, aktualny szkoleniowiec Adrianny Sułek.

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić