o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
DKP
|

Niesamowite uderzenie na polu golfowym. Zachwycają się nim miliony!

4
Podziel się

Już ponad 20 milionów osób obejrzało wideo z wyczynem Jona Rahma. Nagranie stało się prawdziwym viralem w sieci, sam Hiszpan się tego nie spodziewał!

Niesamowite uderzenie na polu golfowym. Zachwycają się nim miliony!
Jon Rahm (Instagram)
bEiWjLIR

Do niesamowitego wyczynu doszło na polu golfowym Augusta National. Była to runda treningowa przed turniejem Masters. Na 16. dołku Jon Rahm tak uderzył piłkę, że wpadła do dołka już przy pierwszym uderzeniu.

Takie sytuacje się zdarzają, ale nie w taki sposób! Tu jednak niesamowity jest fakt, że piłka kilkakrotnie uderzyła o wodę w stawie, który jest na polu golfowym, a potem, gdy wylądowała już po drugiej stronie, po kilku sekundach wpadła do dołka.

bEiWjLIT

Nagranie, które pojawiło się na Twitterze, obiegło świat. Po ponad godzinie miało już 5 milionów wyświetleń, a po niespełna dobie ma ich ponad 20 milionów. Nawet ci, którzy tą dyscypliną sportu się nie interesują, zauważyli, że to niesamowity wyczyn.

To, czego dokonał Jon Rahm fachowo nazywa się "hole-in-one". W sumie piłka pokonała aż 205 metrów zanim trafiła do dołka, ale sposób, w jaki do tego doszło, jest niesamowity.

bEiWjLIZ

Jon Rahm zrobił sobie urodzinowy prezent. "Dwa dołki za pierwszym razem w dwa dni. Wszystkiego najlepszego dla mnie" - napisał sportowiec na Twitterze. Hiszpan we wtorek skończył 26 lat.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kuriozalny mecz. Trwał… 5 sekund
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiWjLJu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
aladyn
7 miesięcy temu
Czy na użytek TVP może powtórzyć to uderzenie ? Proszę. To było nieprawdopodobny fuks, a fuksy się też liczą. Brawo dla tego golfisty !!!
wow?
7 miesięcy temu
zwykły przypadek
Pepeis
8 miesięcy temu
WoW!
bEiWjLJv
Coś
8 miesięcy temu
Niesamowitego. Łatwiej chyba trafić 6 w totka
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić