o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
DKP
|

Ostre słowa Najmana: "To jedno z najpodlejszych przestępstw"

104
Podziel się

Marcin Najman oprócz treningów skupia się na komentowaniu aktualnych wydarzeń. Tym razem wypowiedział się w mocnych słowach na temat pedofilii w kościele. - To jedno z najpodlejszych przestępstw - powiedział.

Ostre słowa Najmana: "To jedno z najpodlejszych przestępstw"
Marcin Najman (Instagram)
bDAfuVCd

Ostatnio Marcin Najman jest jednym z najbardziej znanych aktywistów prawicy. Najpierw regularnie patrolował Jasną Górę, aby bronić klasztoru przed strajkującymi. Następnie rekrutował Straż Narodową, która miała za zadanie bronić polskiego chrześcijaństwa.

W swoich social mediach codziennie komentuje wydarzenia. Poczuł się pewniej po tym, jak kilkakrotnie został zaproszony do TVP. Tym razem odniósł się do kwestii pedofilii.

bDAfuVCf
"Pedofilia w Kościele, w Zatoce Sztuki, w chórach jak i w każdym innym środowisku to jedno z najpodlejszych przestępstw. To samo tyczy się gwałtów. Każdego pedofila i gwałciciela trzeba złapać i osądzić. Również tych osobników, którzy to tuszują i ukrywają" - napisał.

Najman uważa, że w kościele są znakomici kapłani, np. Tadeusz Isakowicz-Zalewski. "Tracą wierni i znakomita większość porządnych duchownych. Moim zdaniem, trzeba stworzyć mechanizm testów psychologicznych przed przyjęciem do Seminarium. Niestety pedofile często celowo chcą przeniknąć do stanu duchowego by uprawiać te ohydne praktyki" - podkreślił.

"Nigdy nie uwierzę, że Jan Paweł II miał taką wiedzę, natomiast wierze, ze opętani w strukturach kościelnych, tej wiedzy mu nie przekazywali" - dodał.
bDAfuVCl

Wygląda na to, że to nie koniec aktywności w social mediach Marcina Najmana. Każda jego wypowiedź obija się szerokim echem. Możemy wyczekiwać kolejnych wypowiedzi zawodnika FAME MMA.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piłkarskie sztuczki Hansiego Flicka. Dobry jest!
bDAfuVCm
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDAfuVCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(104)
Makówa
2 miesiące temu
W tej chwili cokolwiek by nie zrobil czy nie powiedzial Najman budzi we mnie odrazę... dziala identycznie jak Jakimowicz "Gdzie chleb i kielbasa tam ojczyzna nasza"
gość
2 miesiące temu
Z całym szacunkiem JPII był inteligentnym człowiekiem. Musiał wiedzieć. Dlaczego nic z tym nie zrobił ? Przyczyn może być wiele, ale prawdę zabrał do grobu.
Andy
2 miesiące temu
Niech jedzie przed kościół i dalej ich broni to może i jemu w czekoladę zaglądną
bDAfuVCH
Polak 1
2 miesiące temu
Wierzyć można w co się chce - o ocenie osób decydują fakty.
STASIU
2 miesiące temu
EL Kabaret!!!
Najnowsze komentarze (104)
eva
2 miesiące temu
Żeby cokolwiek obronić kościół, to p. Dziwisz powinien sprawę wziąć na klatę i nie zasłaniać się papieżem. JPII napewno wiedział o wszystkim, ale jakie to ma teraz znaczenie.
Polako
2 miesiące temu
klepmistrz znowu mowi oczywista oczywistość. a moze bys tak założych hodowle jedwabników i nie probował na sile zainteresować tym innych . Klepniesz to mam nadzieje
Arizona
2 miesiące temu
Proszę jaki on jest bystry. Pedofilia w kościele jest zła. No naprawdę nikt z nas o tym nie wiedział. A czy poza kościołem jest dobra? Podpowiesz nam Marcinek co??? 😒
Ujko
2 miesiące temu
To ten obronca z Jasnej Gory czy inny kibol ? Wszyscy pamietamy twa milosc do PISu i ślubowanie wiernosci Pamietamy nie zapomnimy
Pako
2 miesiące temu
Najman idź to powiedz na Jasnej Górze której broniłeś przed kobietami. Kolejny celebrytka be dorobku, kto nie zbił jeszcze Najmana?
hubi-R
2 miesiące temu
Być w gangu i nie wiedzieć co się w nim dzieje?To chyba tylko Najman może w to uwierzyć.
Hhjjjj
2 miesiące temu
Tylko patrzeć jak zostanie 1 korespondentem Telewizji wiodącej a wtedy tylko patrzeć jak wystartuje na wodza 😂😂😂😂
....
2 miesiące temu
I już do TVP przepustką zabrana
bDAfuVCz
Na pozycjach
2 miesiące temu
Ten człowiek się na wszystkim zna i w każdym temacie jest najmądrzejszy. Brakuje lekarzy,może Najman niech założy fartuch ,stetoskop na szyję i przyjmuje pacjentów.
mańkut
2 miesiące temu
Ha. Jest takie przysłowie: jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.
Polonus
2 miesiące temu
Zdrowia życzę. Fizycznego też
darek
2 miesiące temu
Najman zwykle nie potrafił obronić siebie, kościoła tym bardziej nie obroni bo tutaj już nie ma czego bronić. Sojusz ołtarza i tronu sponiewierał obydwie strony. ***** ***
Beziol
2 miesiące temu
Święcenia kapłańskie powinny być zakończone rytuałem kastracji.
Marcin
2 miesiące temu
Te mistrz desek.... proszę mnie tu nie mądrzyć 🤣🤣🤣
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić