DKP| 
aktualizacja 

Ostre słowa Najmana: "To jedno z najpodlejszych przestępstw"

142

Marcin Najman oprócz treningów skupia się na komentowaniu aktualnych wydarzeń. Tym razem wypowiedział się w mocnych słowach na temat pedofilii w kościele. - To jedno z najpodlejszych przestępstw - powiedział.

Ostre słowa Najmana: "To jedno z najpodlejszych przestępstw"
Marcin Najman (Instagram)

Ostatnio Marcin Najman jest jednym z najbardziej znanych aktywistów prawicy. Najpierw regularnie patrolował Jasną Górę, aby bronić klasztoru przed strajkującymi. Następnie rekrutował Straż Narodową, która miała za zadanie bronić polskiego chrześcijaństwa.

W swoich social mediach codziennie komentuje wydarzenia. Poczuł się pewniej po tym, jak kilkakrotnie został zaproszony do TVP. Tym razem odniósł się do kwestii pedofilii.

"Pedofilia w Kościele, w Zatoce Sztuki, w chórach jak i w każdym innym środowisku to jedno z najpodlejszych przestępstw. To samo tyczy się gwałtów. Każdego pedofila i gwałciciela trzeba złapać i osądzić. Również tych osobników, którzy to tuszują i ukrywają" - napisał.

Najman uważa, że w kościele są znakomici kapłani, np. Tadeusz Isakowicz-Zalewski. "Tracą wierni i znakomita większość porządnych duchownych. Moim zdaniem, trzeba stworzyć mechanizm testów psychologicznych przed przyjęciem do Seminarium. Niestety pedofile często celowo chcą przeniknąć do stanu duchowego by uprawiać te ohydne praktyki" - podkreślił.

"Nigdy nie uwierzę, że Jan Paweł II miał taką wiedzę, natomiast wierze, ze opętani w strukturach kościelnych, tej wiedzy mu nie przekazywali" - dodał.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wygląda na to, że to nie koniec aktywności w social mediach Marcina Najmana. Każda jego wypowiedź obija się szerokim echem. Możemy wyczekiwać kolejnych wypowiedzi zawodnika FAME MMA.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piłkarskie sztuczki Hansiego Flicka. Dobry jest!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić