aktualizacja 

"Nitro" po Fame MMA: "Trener mnie oszukiwał". Dlatego przegrał walkę wieczoru?

7

Obsada walki wieczoru na gali Fame MMA 13 była sporym zaskoczeniem. Tym razem organizatorzy dali szansę dwójce debiutantów. Pojedynek nie dostarczył zbyt dużych emocji. Zamiast okładania się pięściami kibice zobaczyli walkę o przetrwanie dwóch mało zwinnych youtuberów. Przegrany "Nitro" ujawnił zaskakujące kulisy.

"Nitro" po Fame MMA: "Trener mnie oszukiwał". Dlatego przegrał walkę wieczoru?
Nitrozyniak przegrał walkę na Fame MMA 13 (Instagram)

Za nami gala Fame MMA 13. Tym razem więcej działo się podczas konferencji i za kulisami niż w oktagonie. W walce wieczoru rękawice skrzyżowali Sergiusz "Nitrozyniak" Górski i Paweł "Unboxall" Smektalski.

Od początku było wiadomo, że ta walka nie będzie stała na najwyższym poziomie sportowym. Obaj panowie to debiutanci, a "Nitrozyniak" nie ukrywał przed widzami swojego niesportowego trybu życia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Przez ostatnie dwa lata może z dziesięć razy wyszedłem z domu. Wstawałem, coś tam robiłem na komputerze, piwka, cola i szedłem spać - mówił przed galą.

"Unboxall" od początku zdominował "Nitrozyniaka". Obaj mieli problemy z kondycją. Górski słaniał się na nogach i co chwilę wypluwał ochraniacz na zęby, aby zyskać trochę czasu. On sam widział jednak walkę zupełnie inaczej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trener mnie oszukiwał, że wygrywam. Ja sam, jak szedłem na werdykt, to wiedziałem, że przegrałem - powiedział "Nitrozyniak" w rozmowie z portalem mma.pl.
Ogólnie, po pierwszej rundzie miałem wrażenie, że jest po równo, bo go liczyli, a później już nie było równo. Nie lubię się poddawać. Wydaje mi się, że do momentu, kiedy nie zamkniesz oczu, to trzeba walczyć do końca. I tyle - dodał "Nitro".

Decyzją sędziów wygrał Smektalski. Walka wieczoru sportowo jednak mocno rozczarowała.

Zobacz także: To miała być wyrównana walka. Ukrainiec potężnie znokautował przeciwnika
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić