aktualizacja 

Nowe ustalenia o śmierci Dawida Ozdoby. Informacje zostały potwierdzone

108

Media podają nowe ustalenia na temat okoliczności śmierci Dawida Ozdoby. Wiadomo już, gdzie zostało znalezione ciało 45-letniego mężczyzny.

Nowe ustalenia o śmierci Dawida Ozdoby. Informacje zostały potwierdzone
Dawid Ozdoba (AKPA)

Informację o śmierci Dawida Ozdoby przekazała w sieci jego matka Ewa. Smutne wieści podała za pośrednictwem Facebooka. O odejściu trenera personalnego i zawodnika MMA pisali również jego znajomi.

Dawid Ozdoba niegdyś pracował jako tancerz erotyczny. Generalnie jednak był znany z działalności w roli trenera personalnego czy też zawodnika MMA.

"Super Express" ustalił, że jego ciało zostało znalezione w warszawskim Parku Picassa na Białołęce. Ta informacja została potwierdzona przez gazetę w dwóch źródłach. Okoliczności zgonu są wyjaśniane, trwa śledztwo w tej sprawie.

Ozdoba to były partner m.in. Edyty Herbuś. "Dawid, spoczywaj w pokoju. Wysyłam ci z serca światło miłości. Bardzo proszę, aby komentowali ten post tylko ci, którzy chcą się do tego wspólnego świecenia przyłączać" - napisała aktorka.

Dawid Ozdoba myślał o samobójstwie

Po ostatniej walce w oktagonie Fame MMA Dawid Ozdoba wyznał, że w jego głowie pojawiły się myśli samobójcze.

Kiedy zostałem totalnie wygwizdany, poszedłem do szatni i zostałem całkowicie sam, miałem taką myśl, że chce to wszystko skończyć. Chciałem sobie podciąć żyły. Nie wiem, co mi przyszło do głowy, po prostu poczułem, że to nie jest mój świat - powiedział Ozdoba, cytowany przez plotek.pl.

Innym razem mówił o tym, że chorował na depresję. - Teraz już to wiem – była to straszna depresja i trauma. Tam różne rzeczy się wydarzyły i teraz wróciłem do ludzi. Można powiedzieć, że po trzech latach - podkreślał.

Ozdoba urodził się w 1977 roku. Studiował na Politechnice Szczecińskiej, gdzie zdołał ukończyć Wydział Mechaniczny. Już w trakcie studiów był bardzo aktywny pod kątem sportowym. Ćwiczył na siłowni, a poza tym próbował swoich sił w sportach walki. Ukończył kurs instruktora kulturystyki oraz treningu personalnego.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Wieniawa o roli prostytutki i współpracy z Pazurą: "Bałam się"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić