O włos od katastrofy. Robert Lewandowski ujawnia

13

Ostatnimi czasy zrobiło się głośno o filmie na temat Roberta Lewandowskiego. Nic w tym dziwnego, bowiem to pierwsza tego typu produkcja o najlepszym polskim piłkarzu. Właśnie dzięki niej widzowie mogą poznać wiele ciekawostek na temat słynnej pary.

O włos od katastrofy. Robert Lewandowski ujawnia
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska (AKPA)

W filmie "Lewandowski - Nieznany" zawarto szereg ciekawych informacji. Nie brakuje choćby nieujawnionych dotychczas wątków z życia prywatnego Roberta i Anny Lewandowskich.

Z produkcji dowiadujemy się, że... Anna prawie pokrzyżowała wybrankowi piękne plany. Chodzi o to, że piłkarz zaplanował romantyczne oświadczyny na łódce. Jego partnerka natomiast, zamiast płynąć z Robertem, chciała wejść na pokład statku i pokonać trasę razem z innymi turystami.

Chciałaś mi popsuć mój cały plan, popłynięcia na bezludną wyspę, oświadczyn - wypomniał żonie piłkarz FC Barcelony we wspominanym filmie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Robert Lewandowski komentuje film o sobie. "Nie chciałem historii widzianej moimi oczami"

Przez cały pobyt na Malediwach Lewandowski umiejętnie ukrywał plany. O romantycznych zamiarach nie wiedzieli nawet znajomi, którzy towarzyszyli Lewandowskim. Ostatecznie plan "Lewego" udało się w pełni zrealizować. Tym samym katastrofa nie nastąpiła.

Dramat w życiu Lewandowskich

W filmie Robert Lewandowski mówił również o okolicznościach, które towarzyszyły rodzinnemu dramatowi.

Mistrzostwa Europy we Francji (2016 - przyp. red.) to był okres, kiedy staraliśmy się z Anią o dziecko. Kiedy Ania przyleciała do Francji na turniej, to okazało się, że kilka dni wcześniej poroniła - wyznał.

11 miesięcy po tym przykrym zdarzeniu na świecie pojawiła się Klara. Trzy lata później urodziła się natomiast Laura.

Trzy dni po tym, jak straciłam ciążę, w niedzielę poszłam na mszę. Modliłam się o dziecko. Taka chwila wycisza, układa w głowie. Wyszłam z kościoła oczyszczona ze złych emocji i uświadomiłam sobie, że chcę coś uporządkować: wybaczyć Ojcu. Dwa miesiące później byłam w ciąży - ujawniała Lewandowska w "Twoim Stylu".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić