Ochrona na Euro 2024 dostała ostrzeżenie. Żona i kochanka na jednym meczu

4

Może i w dotychczasowych meczach reprezentacji Anglii w Euro 2024 niewiele działo się na boisku, ale za to jak ciekawie jest na trybunach. Ochrona pilnowała, żeby na stadionie we Frankfurcie nie doszło do spotkania żony Kyle'a Walkera z jego byłą kochanką.

Ochrona na Euro 2024 dostała ostrzeżenie. Żona i kochanka na jednym meczu
Lauryn Goodman była kochanką piłkarza Kyle'a Walkera (Instagram)

Choć o aferze, w życiu prywatnym Kyle'a Walkera, było głośno, przypomnijmy najważniejsze fakty. W 2022 roku reprezentant Anglii wziął ślub z Annie Kilner, z którą był w związku przez 12 lat. Ta para ma czworo dzieci. Kyle Walker nie dochowywał wierności małżonce i nieco ponad rok po ślubie sprawa wydała się. Opinia publiczna w Anglii dowiedziała się o romansie piłkarza z Lauryn Goodman, którego owocami są córka i syn.

Relacja z Lauryn Goodman nie pogrzebała małżeństwa z Annie Kilner. Piłkarz złożył brutalną samokrytykę w mediach i przeprosił wieloletnią partnerkę. Jak sam powiedział, dokonał "idiotycznych wyborów" w życiu osobistym.

Kochanka Lauryn Goodman co prawda nie ma u swojego boku reprezentanta Anglii, ale wykorzystała pięć minut w mediach do zdobycia popularności. Aktualnie również matka dwojga dzieci Kyle'a Walkera jest bacznie obserwowana przez kibiców spragnionych obyczajowych ploteczek z życia piłkarzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Kyle Walker przebywa aktualnie na Euro 2024 w Niemczech. W tym samym kierunku wybrały się dwie bliskie mu kobiety. Na zremisowanym 1:1 meczu Anglii z Danią gościły zarówno żona Annie Kilner, jak i była kochanka Lauryn Goodman. Obie postanowiły na żywo wspierać Kyle'a Walkera.

Angielskie media poinformowały, że w tych okolicznościach ochrona towarzysząca WAG's dostała specjalne zadanie. Za wszelką cenę miała nie dopuścić do ewentualnego spotkania Annie Kilner z Lauryn Goodman. W przeciwnym razie, na stadionie we Frankfurcie groziła poważna awantura. Kobiety nie pałają do siebie sympatią, zresztą obrzucały się błotem za pośrednictwem mediów.

Czas pokaże, czy obie kobiety będą konsekwentnie przemierzać Niemcy w ślad za Kylem Walkerem i pozostałymi reprezentantami Anglii. Część kibiców ma ubaw z powodu kolejnego odcinka telenoweli o życiu prywatnym obrońcy zespołu narodowego. Inni mają obawy, czy WAG's ponownie nie narobią wokół siebie nadmiernego zamieszania na turnieju piłkarskim.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić