Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
LAK
|

Parke wyśmiał ofertę Don Kasjo. "Jego dziewczyna miałaby więcej szans"

6
Podziel się:

Walką wieczoru najbliższej gali Fame MMA, która 2 października odbędzie się w Arenie Gliwice, będzie starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parkiem. Okazuje się, że Parke miał też propozycję rewanżu od Don Kasjo. Wyśmiał ją.

Parke wyśmiał ofertę Don Kasjo. "Jego dziewczyna miałaby więcej szans"
Don Kasjo (FAME MMA)

Norman Parke stoczy drugą walkę dla największej freakfightowej organizacji w Polsce. Za pierwszym razem, 15 maja na FAME MMA 10, pokonał na punkty Kasjusza Życińskiego i zdobył pas Króla oraz kilogramową sztabkę złota.

Nie obyło się bez kontrowersji. Polak nie mógł pogodzić się z, jego zdaniem, błędnym werdyktem sędziów. Walka trzymała w napięciu do ostatniej minuty. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński wniósł protest po tym, jak sędziowie orzekli jego porażkę z Parkiem. Główny sędzia zawodów Piotr Jarosz nie widział jednak podstaw do zmiany werdyktu we wspomnianej walce.

Chciał rewanżu

Okazuje się, że Don Kasjo chciał rewanżu z Parkiem. Przedstawił mu nawet propozycję, o czym zawodnik wspomniał na konferencji prasowej. Jak zareagował? Czemu jej nie przyjął?

Dlaczego miałbym dać mu natychmiastowy rewanż, po tym mancie które mu spuściłem? To jest głupie i po prostu nie ma sensu. Niech wraca na koniec kolejki, ponieważ nowy król jest w mieście. Następnym razem niech stanie w narożniku, a walczyć powinna jego dziewczyna, ponieważ miałaby większe szanse na pokonanie mnie. Niech pozwoli swojej kobiecie wykonać robotę - tymi słowami Parke upokorzył Don Kasjo.

Walką wieczoru najbliższej gali Fame MMA, która 2 października odbędzie się w Arenie Gliwice, będzie starcie Borysa Mańkowskiego z Normanem Parkiem.

Po raz pierwszy spotkali się 23 marca 2019 roku na gali KSW 47. Wówczas lepszy okazał się "Stormin", który zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów. Z werdyktem nie mógł pogodzić się Polak. Teraz będzie miał okazję do rewanżu.

Zobacz także: Niespodziewany złoty medal dla Polaka na Igrzyskach. Korzeniowski: Jestem absolutnie zachwycony
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
afrykaner
9 miesięcy temu
kim są ci ludzie?
Jaa
9 miesięcy temu
Takie artykuły uświadamiają mnie że ta strona to dno
Filozof
9 miesięcy temu
Jest popyt to jest i podaż. W kraju młodzieży o IQ równym rozmiarowi buta żyjemy...
Piotr
9 miesięcy temu
Gdzie puszczają te walki ??? Na NICKELODEON-ie ??? Nie kojarzę ich. Aaa... to Spunch i Patryk?
Ciekawy
9 miesięcy temu
Sędziowie orzekli porażkę z Parkiem, Mańkowski będzie walczył z Parkiem, to jest polski Park czy Irlandzki Parke?! Nie bardzo rozumiem skąd piszący taką odmianę wziął
wPiSdu
9 miesięcy temu
Nie mogę się zdecydować kto jest bardziej komiczny : owi zupełnie mi nieznani freak-"fighterzy" nie umiejący się bić, czy zdebilniała ludożerka, które płaci za oglądanie tych groteskowych bójek organizowanych na jakimś zadupiu ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić