Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
DKP
|

Pełne zaangażowanie Anny Lewandowskiej. Tak pomaga dzieciom z Ukrainy

Podziel się:

Mimo tragedii w życiu osobistym, Anna Lewandowska nie zatrzymuje się z pomocą i jej koordynowaniem w związku z coraz trudniejszą sytuacją na Ukrainie. Gwiazda przekazuje wsparcie dla dzieci z sierocińców.

Pełne zaangażowanie Anny Lewandowskiej. Tak pomaga dzieciom z Ukrainy
Anna Lewandowska (Instagram)

Anna Lewandowska nie ma łatwego czasu w życiu osobistym. Niedawno zmarła jej ukochana babcia. Od razu po trudnych przejściach, gwiazda postanowiła zaangażować się w pomoc Ukraińcom. Żona Roberta Lewandowskiego, będąc w Monachium, znalazła sposób na to, jak dołożyć swoją cegiełkę.

Od czwartku, 24 lutego, trwa inwazja Rosji na Ukrainę. Wiele osób ucieka z kraju, w głównej mierze do Polski, ale także do Słowacji czy Rumunii. Takie osoby często nie mają schronienia, zostawiają część rodziny w miastach ogarniętych wojną. Rosyjskie wojsko zaatakowało strategiczne lokalizacje, m.in. Kijów czy Charków.

Pomoc płynie z różnych stron. Polacy przygarniają Ukraińców do swoich domów. Przekazują dary, ale i pieniądze. Anna Lewandowska oprócz tego znalazła cel, o którym mówi się niewiele.

Dzieci z ewakuowanych domów dziecka mogą liczyć na wsparcie Lewandowskiej

Żona Roberta Lewandowskiego koordynuje akcje, przekazuje informacje, a przede wszystkim pomaga materialnie i zachęca też do tego innych.

Lewandowska postanowiła też pokazać, że nie tylko ona sama działa dla dobra sprawy. Również jej firmy biorą aktywny udział, a zatrudnieni pracownicy i przyjaciele także się angażują.

Zespoły, które na co dzień pracują w moich firmach, w ten weekend zamieniły się w wolontariacki sztab pomocowy. Nie sposób wymienić wszystkich inicjatyw, w które się angażujemy, ale chciałabym wspomnieć choćby o pomocy dla kilku autokarów dzieci z ukraińskich domów dziecka - dzięki naszemu wsparciu udało się zorganizować transport, hotel, wyżywienie, opiekę prawną oraz psychologiczną - napisała Lewandowska na Instagramie.

Jej marka kosmetyczna Phlov przekazała do Polskiej Akcji Humanitarnej środki czystości. Ponadto marka Foods by Ann przekazała żywność, a catering dietetyczny żony piłkarza Bayernu pomoże uchodźcom, którzy czekają na granicy.

Zobacz także: Jego zjazd robi ogromne wrażenie. Zareagował znany aktor
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić