aktualizacja 

Piękna zawodniczka golfa skrytykowana za odważny strój. Jest odpowiedź

76

Paige Spiranac to jedna z najseksowniejszych golfistek, jednak uroda nie zawsze jest jej sprzymierzeńcem. Podczas Halloween została zaatakowana przez jednego hejtera.

Piękna zawodniczka golfa skrytykowana za odważny strój. Jest odpowiedź
Piękna zawodniczka golfa skrytykowana za odważny strój (Instagram)

28-latka zdecydowanie bardziej popularna jest na Instagramie, na którym śledzi ją ponad 3 mln użytkowników. Nawet i tam narażona jest jednak na krytykę.

Jeden z mężczyzn zakwestionował jej podejście do mediów społecznościowych. Chodziło o to, że nie podoba mu się fakt, że 28-latka dodaje wiele pikantnych zdjęć na swoim profilu. Nie inaczej było w przypadku ostatniego Halloween.

Spiranac przebrała się za bohaterkę popularnych komiksów w Stanach Zjednoczonych Harley Quinn, ostatnio graną przez Margot Robbie. Niedawne zdjęcie polubiło 218 tysięcy osób.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Paige odpowiada hejterowi

Internauta zasugerował, że wolał starą Paige, jednak podkreślił, że zdaje sobie sprawę, że nowa-pikantna odsłona 28-latki zapewnia jej dużo większe pieniądze. - Ale czy jesteś zdesperowana - zapytał wprost.

Spiranac odpowiedziała sarkastycznym żartem, odpalając: "Od początku byłam zdesperowana". Zdecydowana większość komentarzy jest jednak przychylna dla zawodniczki.

Zobacz także: Ile?! Nie uwierzysz jak długo trenował do walki "Mua boy"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić