aktualizacja 

Piłkarz Realu ma problem z byłą partnerką. Założyła prowokacyjną koszulkę

3

Eder Militao rozstał się z poprzednią partnerką Caroliną Limą, kiedy kobieta była w dziewiątym miesiącu ciąży. Brazylijska influencerka nie odpuszcza piłkarzowi.

Piłkarz Realu ma problem z byłą partnerką. Założyła prowokacyjną koszulkę
Eder Militao w czasie treningu Realu Madryt (Instagram, Eder Militao)

25-letni Eder Militao jest zawodnikiem Realu Madryt od 2019 roku. Do wielkiego klubu z Hiszpanii przeniósł się z FC Porto i stał się pierwszoplanową postacią w zespole Carlo Ancelottiego.

Eder Militao prowadzi burzliwe życie osobiste. Brazylijczyk zaskoczył opinię publiczną rozstaniem z rodaczką i influencerką Caroliną Limą, kiedy kobieta była w dziewiątym miesiącu ciąży. Zraniona Brazylijka nie odpuszcza i stara się namieszać w obecnym związku piłkarza.

Nową partnerką zawodnika Realu Madryt została inna influencerka Cassia Gomes. Eder Militao postanowił potwierdzić wejście w nową relację opublikowaniem wspólnego zdjęcia w mediach społecznościowych. Na reakcję "ex" sportowca nie trzeba było długo czekać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Carolina Lima zdecydowała się skomentować nowy związek piłkarza Realu Madryt wymownym zdjęciem. Zapozowała do niego w czarnej koszulce z hasłem "my ex is my biggest fan", co oznacza po polsku "mój ex jest moim największym fanem".

Nie jest to pierwsze publiczne spięcie Edera Militao z byłą partnerką. W przeszłości Carolina Lima zarzucała piłkarzowi imprezowanie w drogich klubach nocnych, które wybierał zamiast dzielenia czasu ze spodziewającą się jego dziecka kobietą.

Nie wiadomo, czy Carolina Lima zasiała ziarno niepewności u obecnej partnerki piłkarza, ale na pewno zrobiła dużo szumu w mediach społecznościowych. Eder Militao nie skomentował manifestacji Brazylijki, co może oznaczać, że chce odciąć się od toksycznej relacji. Nie będzie to jednak takie proste z powodu posiadania wspólnego dziecka.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić