SZŁ| 
aktualizacja 

Piotr Żyła... popłynął. Wiemy dokąd. Zdjęcie podbija Internet.

3

Świetny humor nie opuszcza Piotra Żyły. Podczas podróży promem do Finlandii skoczek wcielił się w rolę Leonardo DiCaprio z Titanica i rozbawił internautów.

Piotr Żyła... popłynął. Wiemy dokąd. Zdjęcie podbija Internet.
Piotr Żyła na promie do Finlandii (Instagram)

Rozpoczął się nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Po inauguracji w Wiśle, w najbliższy weekend (27-29 listopada) skoczkowie rywalizować będę w Kuusamo.

Poszczególne reprezentacje wybrały różny sposób podróży do Finlandii. Część drużyn zdecydowała się polecieć czarterem z Monachium (wynajętym przez Światową Federację Narciarską) do Kuusamo. Polacy jednak wybrali inne rozwiązanie. Kadra płynie do Helsinek promem (30 godzin), a później uda się w ośmiogodzinną podróż samochodami do Kuusamo.

Na promie na pewno nie nudzi się Piotr Żyła. Tym razem w swoim żarcie nawiązał do słynnej sceny z filmu Titanic. Do dzisiaj wielu fanów tej ekranizacji pamięta moment, gdy Jack Dawson, grany przez Leonardo DiCaprio, i Rose Bukater, grana przez Kate Winslet, stoją na dziobie statku z wyciągniętymi rękoma.

Tym razem Leonardo DiCaprio zdecydował się być Piotr Żyła, który jak słynny aktor również wyciągnął dłonie, będąc opartym o barierki promu. "Leonardo już jest" - tak podpisał fotografię skoczek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zdjęcie rozbawiło do łez internautów. "Pieter jak będą kręcić Titanic 2 masz pewną rolę", "Tylko Kate brakuje", "Leonardo czekał długo na Oscara to może i dla Ciebie przyjdzie czas na Kryształową Kulę" - pisali fani w komentarzach. Zdjęcie polubił między innymi Adama Małysz, dyrektor sportowy kadry skoczków, który również wstawił swoje zdjęcie z promu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Co ciekawe, na swojej fotografii Piotr Żyła zażartował również z miejsca, gdzie je wykonano. Prom zmierza po Morzu Bałtyckim, tymczasem skoczek jako miejsce zrobienia zdjęcia napisał... Ocean Spokojny. "To wy chyba jakoś naokoło płyniecie..." - skomentował jeden z fanów.

Zobacz także: Stoki narciarskie w reżimie sanitarnym. "To mi się w głowie nie mieści"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić