o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
VDB
|

Piotr Żyła wygrał zakład. "Uj juj juj jak piknie jak magicznie uj ju juj"

3
Podziel się

Kamil Stoch i Dawid Kubacki do ostatnich chwil walczyli o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Natomiast motywacją Piotra Żyły i Andrzeja Stękały był wewnętrzny zakład o trofeum "Złotego Bażanta". Ostatecznie sięgnął po nie starszy z reprezentantów Polski, po zawodach w Bischofshofen Żyła nie krył radości w mediach społecznościowych.

Piotr Żyła wygrał zakład. "Uj juj juj jak piknie jak magicznie uj ju juj"
Piotr Żyła (Instagram.com)
bEDXugut

Wynik Kamila Stocha i Dawida Kubackiego w 69. Turnieju Czterech Skoczni przejdzie do historii polskiego sportu. Pierwszy z nich zwyciężył w niemiecko-austriackim turnieju, a drugi uplasował się na trzecim stopniu podium. Jednakże bardzo wysoko znaleźli się również kolejni reprezentanci Polski - Piotr Żyła (5. miejsce) i Andrzej Stękała (6. miejsce).

Tę dwójkę jednak napędzała inna rywalizacja niż trofeum złotego orła, po które sięga zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni. Znaleźli oni własny substytut tej nagrody i założyli się o "Złotego Bażanta". To jakże wyszukane trofeum miało trafić do zawodnika na wyższym miejscu w klasyfikacji generalnej. Ostatecznie sięgnął po nie Piotr Żyła, który w ostatnich zawodach Turnieju Czterech Skoczni uplasował się na 7. miejscu (Stękała był 8) i zapewnił sobie 5. miejsce na koniec turnieju.

bEDXuguv
"Mamy Bażanta!!!! Mamy Orła!!! Uj juj juj jak piknie jak magicznie uj ju juj" - napisał na Instagramie Piotr Żyła.

Jak widać, wewnętrzna rywalizacja dla Piotra Żyły i Andrzeja Stękały była niemal tak samo emocjonująca jak walka o końcowe zwycięstwo Kamila Stocha. Jednakże przede wszystkim to potwierdza jak pozytywna atmosfera panuje w polskiej kadrze. Jest to bardzo dobrym prognostykiem na dalszą, kluczową część sezonu skoków narciarskich.

bEDXuguB
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: sexy prezenterka TV wraca na boisko!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDXuguW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
taki sobie
9 miesięcy temu
Lubię Piotra, nadaje kolorytu zawodom w skokach. Jednak czasem mam wrażenie, że on nie potrafi złożyć zdania. Fajny chłop, ale nierozgarnięty jakiś.
To słyszałem
9 miesięcy temu
Żyła: ja mu mówię, Kamil ty nie jedz tego burgera, ciężki będziesz. I on nie zjadł i wygrał.
piwosz
9 miesięcy temu
Mam nadzieję, że że tych złotych bażantów to przynajmniej skrzynka będzie...
bEDXuguX
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić