VDB| 
aktualizacja 

Szalona radość dziewczyny Piotra Żyły. Tak gwiazda TVN cieszyła się z sukcesu Polaków

49

69. Turniej Czterech Skoczni zakończył się wielkim sukcesem polskich skoków narciarskich. Swoją radością po tym historycznym wydarzeniu podzieliła się partnerka Piotra Żyły - Marcelina Ziętek. Co ciekawe, oprócz zwycięstwa Kamila Stocha, nawiązała do małej rywalizacji swojego partnera.

Szalona radość dziewczyny Piotra Żyły. Tak gwiazda TVN cieszyła się z sukcesu Polaków
Marcelina Ziętek (Instagram.com)

Zawody w austriackim Bischofshofen zakończyły się wielkim sukcesem Kamila Stocha. Lider polskiej kadry wygrał ostatni etap 69. Turnieju Czterech Skoczni i zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. To jednak nie był jedyny sukces polskich skoków, bowiem na trzecim stopniu podium w całym Turnieju stanął Dawid Kubacki.

W czołówce 69. Turnieju Czterech Skoczni uplasowali się również Piotr Żyła oraz Andrzej Stękała. Pierwszy z nich uplasował się na 5. miejscu, a drugi był 6. To najdobitniej pokazuje jak udany to był Turniej dla polskiej kadry - aż czterech Polaków znalazło się w TOP6. Stąd też, nie dziwi, że w mediach społecznościowych swoją radość pokazują partnerki polskich skoczków. Prym wśród nich wiedzie Marcelina Ziętek, która jest związana z Piotrem Żyłą.

Młoda gwiazda TVN-u na swoim Instastory w kilku wpisach pokazała jak świętuje sukces skoczków przed telewizorem. Co ciekawe, na jednym z opublikowanych filmików możemy zobaczyć, że partnerka Piotra Żyły z tej okazji specjalnie ubrała się w biało-czerwone barwy. Natomiast w kolejnych materiałach można zobaczyć jak pokazuje urywki z transmisji skoków.

Marcelina Ziętek w jednym z wpisów nawiązała również do małego sukcesu swojego partnera. Piotr Żyła po zawodach w Bischofshofen przyznał, że dzięki wyprzedzeniu Andrzeja Stękały w klasyfikacji generalnej wygrał również swojego złotego bażanta.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: sexy prezenterka TV wraca na boisko!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić