LAK| 
aktualizacja 

Polska ring-girl ocieka seksapilem. Pokazała swoje wdzięki

121

Jej zdjęcia robią furorę w sieci. Fani nie mogą oderwać wzroku od Julii Sucharskiej, ślicznej ring-girl, która zachwyca w mediach społecznościowych.

Polska ring-girl ocieka seksapilem. Pokazała swoje wdzięki
Julia Sucharska (Instagram)

Podczas gali GROMDA 7 w Pionkach oprócz emocjonujących walk na gołe pięści nie mogło zabraknąć też pięknych ring girls organizacji kierowanej przez Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego. W najważniejszych pojedynkach tego wydarzenia zwycięstwa odnieśli Mariusz "MARIO" Kruczek oraz Bartłomiej "BALBOA" Domalik.

Troszkę zasmucił mnie turniej, który nie był na najwyższym poziomie. Kibicom jednak wszystko wynagrodziły pozostałe walki, które okazały się świetne - mówi Mariusz Grabowski po gali GROMDA 7.

Seksowna ring-girl

Podczas gali wzrok fanów był skupiony jednak nie tylko na zawodnikach. Wielu kibiców nie mogło doczekać się, gdy w oktagonie zobaczyło jedną z najpiękniejszych ring girls w Polsce. Chodzi o Julię Sucharską, której urody fani wręcz nie mogą się nachwalić.

"Seksownie", "Super", "Rewelacja", "Ślicznie wyglądasz", "Przepiękna" - takie komentarze najczęściej pojawiają się pod kolejnymi, odważnymi zdjęciami ring girls w mediach społecznościowych.

Tylko na Instagramie profil przepięknej Julii Sucharskiej śledzi prawie 44 tys. osób.

Polska ring-girl zbiera masę komplementów i trudno się dziwić, ponieważ Julia Sucharska dosłownie ocieka seksapilem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić