aktualizacja 

Nie zauważyła go. Nagranie z siłowni widziały miliony

43

Na siłowni czasem dochodzi do niespodziewanych sytuacji. Dowodzi tego nagrane, które na swoim TikToku zamieścił Samuel Stratis. Krótki filmik prezentujący niecodzienną interakcję autora i ćwiczącej w jego pobliżu kobiety obiegł już cały świat, zyskując ogromną popularność.

Nie zauważyła go. Nagranie z siłowni widziały miliony
Dziwna sytuacja na siłowni (Licencjodawca, TikTok)

Samuel Stratis to TikToker, który na swoim profilu zgromadził ponad 260 tysięcy obserwujących. Mężczyzna zamieszcza przede wszystkim krótkie filmiki, na których relacjonuje swoje codzienne życie, w tym również wizyty na siłowni.

To właśnie jedno z takich nagrań stało się viralem i obiegło cały świat. Jak poinformował mężczyzna, tego dnia wybrał się on do niedawno otwartej siłowni w jego okolicy, chcąc wykonać kilka serii ćwiczeń.

Na nagraniu widać, jak Stratis wziął w dłonie hantla i oparł się na ławce, by wykonać serię podnoszeń. Plecami do niego ustawiła się kobieta, która również z hantlem w ręku, zamierzała robić przysiady.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ależ on to zrobił. Stadiony świata!

Kobieta rozpoczęła swoje ćwiczenia. Niestety, nie zerknęła przez ramię, co doprowadziło do zaskakującej sytuacji. Przy pierwszym powtórzeniu dotknęła pośladkami głowy Stratisa, niemal na niej siadając. W wyniku kontaktu z uszu mężczyzny zsunęły się słuchawki.

Na nagraniu widać też komiczną reakcję obu bohaterów nagrania. Kobieta obejrzała się za siebie i  szybkim krokiem oddaliła się z miejsca zdarzenia, ewidentnie chcąc uniknąć kontaktu ze Stratisem. Z kolei wyraźnie zdezorientowany Samuel usiadł na ziemi i z zaskoczeniem skierował wzrok w bok.

Film szybko obiegł cały świat i zyskał ogromną popularność. Wystarczy tylko wspomnieć, że jak dotąd zdobył 24,5 mln wyświetleń, stając się tym samym zdecydowanie najpopularniejszym materiałem na profilu TikToku Stratisa. Materiał zebrał też ponad 1,7 mln polubień i przeszło 18 tysięcy komentarzy rozbawionych internautów. Filmik został również udostępniony w serwisie X.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić