Artur Babicz| 

Najman pozamiatał w "Jaka to melodia?". Kompletne zaskoczenie

30

Marcin Najman szerzej jest znany jako zawodnik sportów walki. Jednakże ostatnio zaprezentował się ze strony, z której nie znał go niemal nikt. Zawodnik znakomicie poradził sobie podczas benefisu Edyty Górniak w programie "Jaka to melodia?".

Najman pozamiatał w "Jaka to melodia?". Kompletne zaskoczenie
Marcin Najman pokazuje talent nie tylko w klatce (TVP, YouTube)

W sobotę na antenie Telewizji Polskiej wyemitowano benefisowy odcinek programu "Jaka to melodia?". W odcinku specjalnym uhonorowano dotychczasową karierę muzyczną Edyty Górniak. W ramach programu, w którym uczestnicy odgadują piosenki wzięły udział polskie gwiazdy. Jedną z nich był znany zawodnik MMA - Marcin Najman.

Nowe oblicze Marcina Najmana

Popularny "El Testosteron" w programie prowadzonym przez Rafała Brzozowskiego rywalizował o zwycięstwo z Reni Jusis oraz Mieczysławem Szcześniakiem. Jak się okazało, Marcin Najman spisał się w tym formacie znakomicie.

Polski zawodnik sportów walki bardzo pewnie awansował do finału. W decydującej potyczce musiał odgadnąć 7 kolejnych utworów, na co miał łącznie 30 sekund. Aby nie ułatwiać zadania rywalizującym, gama dobieranych utworów była niezwykle różnorodna. Jednak okazało się, że nie stanowiło to żadnego problemu dla Marcina Najmana. "El Testosteron" pewnie wygrał cały program i pokazał wszystkim swój kolejny talent.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wygrana w programie "Jaka to melodia?" to przejaw dobrej passy u Marcina Najmana. Ostatnio zawodnik mieszanych sportów walki wygrał również pojedynek z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem, który odbył się na gali Fame MMA 6. "El Testosteron" chce wykorzystać formę i ma już zaplanowaną kolejną walkę. Jego rywalem w klatce będzie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piłka lądowała w ich siatce... 37 razy! Kuriozalny mecz w Niemczech
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić