aktualizacja 

"Pudzian" zaczepia Mameda na Instagramie. Wielka walka coraz bliżej

5

Obaj gladiatorzy sumiennie przygotowują się do hitowego starcia. Nie brakuje jednak wzajemnych docinek. Pudzianowski postanowił zaczepić Mameda w mediach społecznościowych.

"Pudzian" zaczepia Mameda na Instagramie. Wielka walka coraz bliżej
"Pudzian" zaczepia Mameda na Instagramie. Wielka walka coraz bliżej (Materiały prasowe, KSW)

Pojedynek od początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród fanów. Oficjalnie ogłoszenie walki miało miejsce na specjalnie zwołanej konferencji 5 października, a już niecałe dwa tygodnie później wyprzedano wszystkie dostępne bilety!

Między wojownikami nie ma mowy o złej krwi, jednak ostatnie nagranie Pudzianowskiego, w którym zaczepił Chalidowa, bardzo rozbawiło tego drugiego.

Trzeba jechać na trening do chłopaków. Potarczować, poprzepychać się trochę. Rano godzinkę czterdzieści trening zrobiony, aż mi się oranżada komunijna odbiła. Teraz pora mykać na trening bokserski. Mamed nie leży, to Pudzian też nie może leżeć - powiedział z uśmiechem Pudzian.

W swoim poście Pudzianowski oznaczył Mameda Chalidowa. Ten bardzo szybko zareagował na nagranie swojego najbliższego rywala. Gwiazda KSW udostępniła wideo Pudzianowskiego i dodała emotki, które wyrażają płakanie ze śmiechu.

Dodatkowe bilety na hitową walkę

Przypomnijmy, że organizatorzy gali w Gliwicach zdecydowali się przeformatować układ sceny tak, aby wydarzenie na żywo mogło obejrzeć jeszcze więcej fanów. Okazuje się, że do sprzedaży wprowadzono dodatkowe 1000 biletów na trybunach, które rozeszły się jak świeże bułeczki.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić