VDB| 
aktualizacja 

Pudzianowski wylądował w szpitalu! Spędzi tam cały weekend

93

Krystian Pudzianowski nie tak dawno intensywnie pomagał Piotrowi "Bestii" Piechowiakowi w przygotowaniach do FAME MMA 8. Teraz jednak zawodnik sportów walki i piosenkarz musiał wstrzymać swoje treningi, ponieważ wylądował w szpitalu. Tam czeka go kolejna walka o powrót do pełni sprawności.

Pudzianowski wylądował w szpitalu! Spędzi tam cały weekend
Krystian Pudzianowski (Instagram.com)

Kariera Krystiana Pudzianowskiego toczy się nieco w cieniu jego brata Mariusza. Młodszy z klanu Pudzianowskich przez lata był znany jako piosenkarz, jednak niedawno i on rozpoczął swoją karierę w sportach walki. Do tej pory na macie stoczył dwie walki z czego jedną wygrał, a drugą przegrał.

Szczególnie ta ostatnia, przegrana walka odcisnęła piętno na jego zdrowiu. Zaraz po niej trafił do szpitala. Dodatkowo od jakiegoś czasu Krystian Pudzianowski ma lekkie problemy ze zdrowiem i regularnie odwiedza szpitale. Tak też stało się i tym razem. Młodszy z braci Pudzianowskich w piątek trafił do łódzkiego szpitala.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Bo tak wygląda Weekend Polaka. Ostatnie poprawki naprawiania i wracamy do przygotowań do walki. Miłego weekendu. Hejka - napisał Pudzianowski na Instagramie.

Relacje z mediów społecznościowych pokazują, że Krystian Pudzianowski nie obawia się tej wizyty. Na Instastory tryska dobrym humorem a to szydząc z piżamki, którą dostał, a to pokazując szpitalną przestrzeń, w której się znajduje.

Krystian Pudzianowski w swoich relacjach ze szpitala nie zapomina o swoim koledze - Piotrze "Bestii" Piechowiaku. Razem niedawno sparowali przed jego występem na gali FAME MMA 8. Młodszy Pudzianowski zdecydowanie stawia na wygraną "Bestii" w pojedynku z Piotrem "Szelim" Szeligą.

Co więcej, Pudzianowski coś wie na temat umiejętności Szeligi, ponieważ to z jego rąk doznał pierwszej porażki w karierze. Teraz swoje doświadczenie z tej walki przekazywał koledze. Sam natomiast jak tylko wyjdzie ze szpitala, rozpocznie przygotowania do kolejnej walki dla organizacji FEN.

Zobacz także: Zobacz też: "Klatka po klatce". TOP 10 - zobacz najlepsze momenty z gali KSW 56
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić