aktualizacja 

Sabalenka i Kolcow kochali się bez granic. Tego o nich nie wiedziałeś

22

Olbrzymi dramat spotkał Arynę Sabalenkę. Tenisistka straciła ukochanego Konstantina Kolcowa. Sportsmenka zaczęła się z nim spotykać w 2021 roku. Wcześniej miała innego partnera, z którym była nawet zaręczona.

Sabalenka i Kolcow kochali się bez granic. Tego o nich nie wiedziałeś
Aryna Sabalenka i Konstantin Kolcow (Instagram)

Aryna Sabalenka i Konstantin Kolcow potwierdzili swój związek 19 czerwca 2021 roku. Właśnie wtedy tenisistka opublikowała zdjęcie, na którym można było zobaczyć, jak ukochany całuje ją w policzek.

Dobrze, gdy obok jest ktoś, kto jest w stanie zrozumieć moje szaleństwo - pisała Białorusinka. - Ale ze mną nie będziesz się nudzić, prawda Konstantinie? - dodawała.

Para często razem podróżowała. W 2022 roku zakochani zwiedzili m.in. Rzym czy Florydę, a później inne piękne miejsca. Konstantin starał się wspierać Arynę przy okazji największych turniejów tenisowych. Właśnie dlatego niedawno wybrał się z nią do Miami, gdzie doszło do tragedii. Doniesienia medialne wskazują na to, że Kolcow poniósł śmierć na skutek wypadku samochodowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Pasja jest kobietą". Jest najlepszą kolarką szosową. "Sport wiele daje, ale też wiele zabiera"

Aryna Sabalenka była wcześniej zaręczona

Przed związkiem z Kolcowem Sabalenka była zaręczona z kimś innym. Tożsamość ukochanego utrzymywała jednak w tajemnicy. Samą informację o przyjęciu pierścionka zaręczynowego potwierdziła zaś w 2019 roku. Od razu wyznała jednak, że do ślubu się nie garnie.

To tylko zaręczyny. Jestem trochę przeciwna ślubom w takiej formie, w jakiej się odbywają - podkreślała wtedy.

Jednocześnie zaznaczała, że jej partner nie pochodzi z Białorusi. Zapewniała także, iż to nie jest jej ówczesny trener Dmitrij Tursunow.

Kolcow wcześniej doczekał się trójki dzieci z inną kobietą. Miał synów: Daniela, Aleksandra i Stefana. W grudniu 2022 roku Sabalenka uczestniczyła w Q&A, kiedy to została zapytana choćby o bycie macochą. "Czy uważasz, że będziesz niesamowitą macochą?" - dociekał pewien internauta.

Nie wiem... chyba tak - odparła krótko.

A później pokazała migawkę, na której można było zobaczyć, jak mały chłopiec całuje ją w twarz. "Stefan mnie kocha" - oznajmiła krótko białoruska tenisistka.

Sabalenka podkreślała w sieci, że Kolcow jest "najlepszym mężczyzną na świecie". We wrześniu 2022 roku pisała też, że "uszczęśliwia ją każdego dnia".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić