Skandal na High League. Oto bilans zatrzymanych

11

Podczas gali High League 3 doszło do wielkiego skandali za sprawą zadymy na trybunach. W rozmowie ze sport.se.pl policja przedstawiła bilans zatrzymanych.

Skandal na High League. Oto bilans zatrzymanych
Na High League doszło do wielkich zamieszek (screen) (Instagram)

Tuż przed ostatnia walką na gali High League 3, do oktagonu wszedł szef federacji, Malik Montana. Ogłosił on, że pojedynek Mateusza "Don Diego" Kubiszyna i Denisa "Bad Boya" Załęckiego nie dojdzie do skutku. Jak przekazał - ze względów bezpieczeństwa.

Walka będzie za darmo emitowana na YouTube. Musimy to wszystko przerwać ze względów bezpieczeństwa. Zawiedzionych przepraszam i dziękuję bardzo - przyznał.

O co chodziło dokładnie? Obrazki natychmiast obiegły sieć. Na trybunach doszło do olbrzymiej zadymy pomiędzy pseudokibicami Lechii Gdańsk i Elany Toruń. Na publikowanych w mediach społecznościowych nagraniach widać, że sytuacja wymknęła się spod kontroli.

W "Super Expressie" kulisy ogromnego zamieszania ujawniła policja.

Podczas sobotniej imprezy sportowej w Ergo Arenie, którą organizator zgodnie z obowiązkiem zabezpieczał we własnym zakresie, doszło do bójki między widzami. Tuż przed godz.23.00 organizator zwrócił się do policjantów o podjęcie działań oraz zakończył imprezę - poinformowali rzecznicy prasowi KMP w Gdańsku, podinsp. Magdalena Ciska i asp.szt. Mariusz Chrzanowski.

Przedstawiciele policji przekazali również, że w sumie zatrzymano cztery osoby. Niewykluczone, że to jednak nie koniec. Służby zabezpieczyły nagrania i podejmują czynności w sprawie wyjaśnienia sprawy i zatrzymania wszystkich odpowiedzialnych.

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić