Spory wąż przerwał mecz w Europie. Tak odważnie zachował się sędzia

6

Do nietypowego zdarzenia doszło na boisku piłkarskim w Serbii. Pojawienie się na nim węża doprowadziło do przerwania meczu. Interweniował sędzia, co przypłacił dwoma ukąszeniami.

Spory wąż przerwał mecz w Europie. Tak odważnie zachował się sędzia
Wąż wtargnął na boisko piłkarskie (Instagram, FK Gornje Sinkovce)

FK Gornje Sinkovce jest klubem amatorskim. Siedziba zespołu znajduje się we wsi na południu Serbii, która liczy sobie niespełna 500 mieszkańców. Klub ma blisko dwa razy więcej obserwujących na Instagramie, trochę gorzej wiedzie się mu w innych mediach społecznościowych.

Klub mógł ostatnio zyskać na popularności z powodu nietypowego wydarzenia w czasie meczu. Gra została przerwana z powodu obecności węża na boisku. Intruzowi nie spieszyło się z opuszczeniem placu gry, ponieważ upatrzył sobie dokładnie to miejsce na "kąpiel słoneczną".

Na nagraniu widać, że wąż ma około metra długości, więc był całkiem sporego rozmiaru. Początkowo przyglądający się sytuacji wąż, stał się agresywny, kiedy jeden z piłkarzy postanowił przepędzić go za pomocą plecaka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Pomogła dopiero interwencja sędziego, który przypłacił ją dwoma ukąszeniami. Tak poinformował klub FK Gornje Sinkovce na Instagramie. Sędzia złapał węża, dwa razy przełożył go sobie z ręki do ręki, po czym wyrzucił na skarpę nieopodal boiska.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W Serbii występują gatunki węży jadowitych, więc interwencja sędziego nie była nieryzykowna. Ukąszenia nie przeszkodziły jednak w dokończeniu meczu, a wąż postanowił znaleźć sobie inne miejsce do wygrzania się.

W czasie meczu doszło do bardzo nietypowej sytuacji. Fascynujące jest to, że sędziemu udało się złapać węża i usunąć go z boiska, bez krzywdy dla węża. Do tego był odporny na dwa ukąszenia w czasie wydarzenia - relacjonuje FK Gornje Sinkovce w swoim poście.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić