Straciła pracę przez nagie zdjęcia. Szczęśliwe zakończenie

57

Była kolarka, Tara Gins, w styczniu nie dostała pracy w jednym z zespołów kolarskich. Powodem była jej naga sesja. Historia ma szczęśliwy finał.

Straciła pracę przez nagie zdjęcia. Szczęśliwe zakończenie
Tira Gins (Instagram)

Przez kilka lat Tara Gins była zawodową kolarką i po zakończeniu kariery chciała zostać w tym sporcie. Na początku 2021 roku prowadziła rozmowę z jedną z belgijskich drużyn, w której miała objąć posadę dyrektora sportowego. Obie strony były już dogadane, ale ktoś z klubu trafił na jej rozbierane zdjęcia. To zadecydowało o tym, że Gins ostatecznie nie dostała pracy.

Najwyraźniej zdjęcia są ważniejsze niż umiejętności czy doświadczenie - napisała wówczas na Instagramie, dzieląc się opisem całego zajścia.

Belgijka w maju 2020 roku wzięła udział w sesji dla "Playboya", a kilka tygodni później pozowała nago do kalendarza jednej z belgijskich firm. To te zdjęcia oburzyły belgijski klub, który postanowił wycofać się z ustnej umowy.

O złych chwilach związanych z tą sytuacją już nie pamięta. 6 listopada 2021 roku Gins wyszła za mąż, poślubiając zawodowego kolarza - Frasera J. Turgoose'a. Wkrótce rozpocznie też pracę jako dyrektor sportowy zespołu kolarskiego.

To dla mnie bardzo ekscytujący rozdział, w którym mogę w pełni poświęcić się zespołowi - przyznała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Tym wideo gwiazda sportu podbija internet. Co za umiejętności!
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić