o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
KW
|

Strajk kobiet. Były szef PZPN mocno uderza w protestujących

25
Podziel się

"Młode dziewczęta z dobrych domów bluzgają tak, że niejeden bywalec stadionowego 'młyna' by się nie powstydził" - twierdzi Michał Listkiewicz. Były szef PZPN ostro skrytykował protestujące kobiety.

Strajk kobiet. Były szef PZPN mocno uderza w protestujących
Warszawa, Sejm RP 16.10.2019 Ogolnopolski Strajk Kobiet - Nie dla zakazu edukacji seksualnej pod haslem - jesien sredniowiecza (Daniel Gnap / Forum, RM, Daniel Gnap / Forum)
bDIYKhGZ

Po tym, jak kilka dni temu Trybunał Konstytucyjny uznał, że aborcja z powodu ciężkiego, nieodwracalnego uszkodzenia płodu jest niezgodna z Konstytucją, przez Polskę przetacza się fala protestów. Na ulicach polskich miast odbywają się demonstracje kobiet, które domagają się wycofania przepisów. Biorą w nich udział również mężczyźni.

Strajk Kobiet. Znany działacz skrytykował protestujących

W strajkach biorą udział dziesiątki tysięcy osób. Manifestacje mają pokojowy przebieg, choć nie brakuje wulgarnych haseł. Taki przekaz nie spodobał się Michałowi Listkiewiczowi. Były szef PZPN krytycznie wypowiedział się na temat protestujących.

bDIYKhHb
Oburzałem się zawsze, gdy wulgarni kibice zachęcali kontuzjowanego piłkarza drużyny rywali, by wyp******** z boiska. Po przetaczających się przez kraj antyrządowych demonstracjach wiem, że teza o wyjątkowej wulgarności piłkarskich fanów to mit - napisał na łamach "Super Expressu" były prezes PZPN.

Jego zdaniem hasła wypowiadane takim językiem nie pomogą w zrealizowaniu założonych celów, i że w ten sposób ginie merytoryczny przekaz.

bDIYKhHh
Zacni profesorowie i artyści usprawiedliwiający to emocjami i frustracją są hipokrytami. Z uczelnianej katedry i teatralnej sceny nigdy by takich słów nie użyli. Degradacja języka ojczystego to grzech, którego skutki będą bardziej dalekosiężne, niż jakakolwiek władza czy skierowane przeciwko niej protesty - przyznał Listkiewicz.
Zobacz także: Żużel. Świetne ściganie w Lesznie oraz groźny wypadek Iversena i Woffindena. Zobacz kronikę PGE Ekstraligi
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDIYKhHi
bDIYKhHC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(25)
Chyży ruj
4 miesiące temu
To prawda jest tam mnóstwo chamstwa i wulgarności! Nieciekawie to wygląda ze względu na dzieci i młodzież która bierze udział w tych demonstracjach i stara się dorównać wulgarnoscią Marcie Lempart.
jacekkk
4 miesiące temu
Szacun dla tego pana. Przez trzy lata jako wolontariusz pracowałem w więzieniu dla kobiet. Za kratami te panie mogłyby się uczyć przeklinać od tych "wykształconych z wielkich miast". Jaki jezyk , takie idee !!!
MAGDA
4 miesiące temu
A gdzie jest MARGOT nie widac jej na ulicy moze jest juz w zawansowanej ciazy i niemoze sie stresowac
bDIYKhHD
🪔🪔🪔
4 miesiące temu
I tak kobiety/OBY/ stały się tylko🛠narzedziem🥿🥿🥿🥿🥿🥿🥿🥿
Polus
4 miesiące temu
Prawda jest taka że to nie kobiety
Najnowsze komentarze (25)
Ttttt
4 miesiące temu
Zgadzam się. Wszystko ma swoje granice. Niestety język spod śmietnika jest lepszy. Tak się kształcili i uczyli że nic z tego nie ma. Tylko wulgaryzmy
Petern
4 miesiące temu
Do demonsteantek ; odkupię koszulki z napisem KONSTYTUCJA .
Gość
4 miesiące temu
A ile jemu zapłacili za te gadkę, widać nie ma z czego żyć bo za klakiera się najął...
,,BOLEK "
4 miesiące temu
Wystarczy jechać do UK i zobaczyć dziewczyny z dobrych domow RADZĄ SOBIE 🤩🤩🤩 JAK SĄSIEDZI NIE WIDZĄ
żaczek
4 miesiące temu
Tak, łażenie po ulicach pod symbolem siegrunen zamiast uczyć się. A potem zdziwienie, że czowiek z kraju bez elektryczności i nie posiadajacy obuwia zostaje zatrudniony zamiast wykształconego człowieka z Polski. Inni maja dobrych nauczycieli, ambitnych uczniów i studentów, którzy nie pętaja się po ulicach. W efekcie mają większe szanse na dobre zatrudnienie. Wybór należy do ciebie: nauka albo noszenie worków z ryżem w Chinach.
Lukasz
4 miesiące temu
Kochajmy się 👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪👪🐒🐒👪🐒
Polus
4 miesiące temu
Prawda jest taka że to nie kobiety
AMATORKI.ML
4 miesiące temu
Hej tu werka zapraszam na mój poranny pokazik na kamerce bedzie mega gorąco po rejestracji mój profil na stronie to werra33 link do strony powyżej ☝️❤️
bDIYKhHv
📴📴📴
4 miesiące temu
📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵📵
Ona
4 miesiące temu
Ciekawe ile z tych bluzgających głosowało na pis? Nie wierzę, że ponad połowa głosujących uzbierała się z samych seniorów. Znam młodych ludzi, którzy byli za pisem, a teraz jęczą!!! To wasza wina to co się dzieje! Mieliście tylu kandydatów, przyznaję rewelacji nie było, ale wybraliście najgorzej! I teraz wszyscy cierpią!
ona
4 miesiące temu
a co mają mówić a może łaskawie ten rząd zrezygnuje albo bardzo prosimy Panie Kaczyński może Pan zrezygnuje
MAGDA
4 miesiące temu
A gdzie jest MARGOT nie widac jej na ulicy moze jest juz w zawansowanej ciazy i niemoze sie stresowac
***
4 miesiące temu
"Młode dziewczęta z dobrych domów bluzgają tak, że niejeden bywalec stadionowego 'młyna' by się nie powstydził" - twierdzi Michał Listkiewicz. Były szef PZPN ostro skrytykował protestujące kobiety." - bo oczywiście kibole mogą ale "dziewczęta" nie. "Dziewczęta", skąd on to wziął. To są młode kobiety, które już wiedzą, że jeśli będą się zachowywać, jak te "dziewczęta z dobrych domów", to nikt ich nie wysłucha i nie będzie traktował poważnie. Niestety. Wszyscy mają respekt tylko przed chamstwem a nie godnością osobistą
***
4 miesiące temu
Panie Listkiewicz, kibice to istotnie mistrzowie słowa, etyki i kultury. Niech pan nie będzie śmieszny
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić