VDB| 

Sylwester Wardęga kończy karierę?! Szykuje się wielkie starcie na FAME MMA 11

20

Sylwester Wardęga z powodu kontuzji wycofał się z walki z innymi youtuberem Wojtkiem Przeździeckim. To jednak nie oznacza, że zabraknie go na najbliższej gali FAME MMA. Wystąpi jednak w zmienionej formule oraz zapowiada hitowy pojedynek, ponieważ to najprawdopodobniej jego ostatnie starcie w karierze.

Sylwester Wardęga kończy karierę?! Szykuje się wielkie starcie na FAME MMA 11
Sylwester Wardęga (YouTube.com)

To już pewne, że walka Sylwestra Wardęgi z Wojtkiem Przeździękiem się nie odbędzie. Obaj będą mieć nowych rywali i wszystko wskazuje, że ta zmiana może jeszcze dodatkowo podbić rangę gali FAME MMA 11.

Popularny youtuber "OjWojtek" zawalczy z ulubieńcem fanów organizacji FAME MMA - Marcinem Dubielem. Były uczestnik Teamu X przyjął wyzwanie na dwa tygodnie przed wydarzeniem, co jest odważnym ruchem z jego strony. Dubiel bardzo dobrze spisał się podczas FAME MMA 10, podczas którego efektownie pokonał Cezarego Nykiela.

"Wielki szacun dla Wojtka za zgodę na taką zmianę. Wiemy, jak bardzo chciał walki z Sylwkiem, ale wierzymy, że zastępstwo jest też niczego sobie. I brawa dla Marcina, że wziął tę walkę na 2 tygodnie przed galą, praktycznie bez zastanowienia" - napisano w komunikacie organizacji FAME MMA.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Koniec kariery Sylwestra Wardęgi?

Całe zamieszanie ze zmianą karty walk jest spowodowane kontuzją Sylwestra Wardęgi. Doznał on urazu wiązadeł krzyżowych i będzie musiał przejść operację. Jednakże zanim podda się zabiegowi wystąpi jeszcze na FAME MMA 11, jednakże nie w formule MMA a w boksie.

"Sylwester Wardęga uszkodził więzadło krzyżowe i nie może bić się w formule MMA. Po konsultacji z lekarzem zdecydował, że nie wycofa się na ostatni moment przed galą i chce walczyć. Niestety Sylwester obawia się, że to może być jego ostatnia walka. Po gali czeka go operacja, a następnie roczna rehabilitacja" - tłumaczono w komunikacie.
"W związku z tym Sylwek poprosił nas o zmianę rywala. Uznał, że jeżeli istnieje ryzyko, że będzie to jego pożegnanie ze sportami walki, to chce zawalczyć z kimś z kim ma realny konflikt. Zgodziliśmy się na zmianę. Będzie to walka bokserska w rękawicach do MMA. Ale na ogłoszenie przeciwnika Sylwestra będziecie musieli jeszcze trochę poczekać!" - zakończyła organizacja FAME MMA.

Kto będzie rywalem Sylwestra Wardęgi? Z pewnością ktoś z kim jest w konflikcie. Szczególnie ostatnio kiedy to poluje na internetowe oszustwa i demaskuje kolejny influencerów. Ostatecznego przeciwnika youtubera poznamy najprawdopodobniej w najbliższy czwartek, 23 września.

Gala FAME MMA 11 odbędzie się już 2 października. W walce wieczoru zawalczą Borys Mańkowski oraz Narman Parke. Ponadto, na tym wydarzeniu zawalczą m.in. Smolasty, Miły Pan, Patrycja Wieja, Way of Blonde czy Wujaszek Fericze.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić