VDB| 

Internet w szoku. Ogromne pustki na gali Prime MMA

113

Czy to koniec gali frakowych gal w Polsce? Social media wręcz zapłonęły po tym jak 1. gala Prime Show MMA rozpoczęła się przy niemal pustych trybunach. To wręcz nieprawdopodobne zjawisko.

Internet w szoku. Ogromne pustki na gali Prime MMA
Pusta hala na otwarcie Prime Show MMA (Twitter.com)

Po tym jak spektakularny sukces odniosła organizacja FAME MMA na polskim rynku sportów walki powstał ogrom gali freak fightowych. Jednym organizatorom wychodzi to lepiej, innym gorzej. Jednakże do tej pory nikt nie mógł narzekać na zainteresowanie.

Prime Show MMA miało wielkie ambicje. Szeroka promocja, jedna z największych polskich hal czy udział internetowych gwiazd, jak m.in. Jaś Kapela czy Mateusz Murański. Początek gali jednak nie wygląda zbyt imponująco.

Fani w social media zauważyli nietypowy widok. Prime Show MMA rozpoczęło się niemalże przy pustych trybunach. Internauci nie mogli wyjść z szoku, bowiem wcześniejsze tego typu gale przyzwyczaiły do niesamowitych tłumów już od pierwszych walk.

Na UFC też przychodzą dopiero na główną kartę, zaczekajmy z oceną. Słyszałem, że na pewnych grupach rozdawali bilety za darmo, ale nie wiem czy to prawda - skomentował internauta.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
- To ile tych PPV sprzedane w końcu? - dopytywał inny z fanów.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
- Ludzie, tu nikogo nie ma! - w szoku był pan Krzysztof.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
- Tam DOSŁOWNIE nikogo nie ma - nie mógł tego zrozumieć inny z internautów.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Z ostateczną oceną należy pamiętać, że często największe zagęszczenie na trybunach jest tuż przed walką wieczoru. Jednakże aż tak spektakularnych pustek na łódzkiej hali nikt z pewnością się nie spodziewał.

Walką wieczoru na PRIME MMA będzie starcie Kamerzysty z Kruszwilem. Oprócz tego kibice będę mogli obejrzeć walki Jasia Kapeli z Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Starcie odbędzie się na zasadach bokserskich. Dla obu zawodników będzie to debiut w sportach walki.

Zobacz także: Była partnerka Milika przeszła metamorfozę. Trudno oderwać wzrok!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić