aktualizacja 

Szok w Gdańsku. Gwiazdor freak fightów zatrzymany przez policję

107

Szokujące doniesienia z Gdańska. Policja poinformował o zatrzymaniu 35-latka, który niejednokrotnie walczył na galach freak fightowych. Paweł B. był poszukiwany do odbycia wyroku za oszustwa.

Szok w Gdańsku. Gwiazdor freak fightów zatrzymany przez policję
Paweł B. został zatrzymany (Policja)

Kolejne przykre doniesienia ze świata freak fightów. Portal rmf24.pl potwierdził, że mężczyzna, który został zatrzymany przez pomorską policję to gwiazdor High League. Paweł B. był poszukiwany od pewnego czasu przez organy ścigania do odbycia wyroku za oszustwa. 35-latka przetransportowano do więzienia, gdzie ma spędzić najbliższe dwa lata.

Paweł B. był poszukiwany przez policję od tygodnia. Funkcjonariusze namierzyli go na jednej z ulic Gdańska, kiedy jechał samochodem. 35-latek robił to wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi kierowania pojazdami. Gwiazdor freak fightów był zaskoczony interwencją mundurowych, dlatego nie stawiał żadnego oporu. Po aresztowaniu przetransportowano go do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Grodzki o PiS: mają grzechy na sumieniu

Paweł B. był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa. 35-letni mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie od razu rozpoczął odbywanie dwuletniego wyroku. Mężczyzna był dobrze znany policji ze względu na swoją działalność w środowisku gdańskich pseudokibiców.

Stoczył ostatnią walkę z Murańskim

Paweł B. jest dobrze znaną osobą w świecie freak fightów. 35-latek stoczył swój ostatni pojedynek w grudniu ubiegłego roku. Wówczas udało mu się pokonać przed czasem Mateusza Murańskiego. Był to dla niego ogromny sukces, gdyż w poprzednich walkach doznał porażek. Wiadomo już, że w ciągu najbliższych dwóch lat nie będzie mieć szansy na kolejny występ.

Zatrzymanie Pawła B. to kolejny cios dla fanów freak fightów. Dzień wcześniej media obiegła druzgocąca informacja o śmierci Mateusza Murańskiego. Zawodnik występujący w różnych federacjach zmarł nagle w wieku 29 lat.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić