LAK| 

Szokujące wieści ws. walki Najmana z Don Kasjo. To było ustawione?!

38

Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli Fame MMA, ponownie wypowiedział się na temat kontrowersyjnej walki Marcina Najmana z Don Kasjo. Przekazał szokujące informacje. Z jego słów wynika, że "El Testosteron" dokładnie zaplanował swoje zachowanie!

Szokujące wieści ws. walki Najmana z Don Kasjo. To było ustawione?!
Najman i Don Kasjo (Fame MMA)

Skandal na gali Fame MMA 8. Walka Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim zakończyła się dyskwalifikacją tego pierwszego i ogromną awanturą. Pojedynek miał się toczyć na zasadach bokserskich. Niedługo po rozpoczęciu Najman zdecydował się na obalenie rywala. Chwilę później... kopnął przeciwnika, a więc zastosował techniki z MMA. W tym momencie walka została zakończona.

Walka Najmana wywołała ogromne poruszenie w środowisku. Pod adresem zawodnika powędrowało mnóstwo nieprzychylnych komentarzy. Swoimi opiniami podzielili się m.in. prezes PZPN-u Zbigniew Boniek oraz znany dziennikarz i promotor bokserski Mateusz Borek.

Nowe, szokujące fakty ws. walki Najmana!

Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli Fame MMA, ponownie wypowiedział się na temat kontrowersyjnej walki Najmana z Don Kasjo. Z jego słów wynika, że "El Testosteron" dokładnie zaplanował swoje zachowanie!

To my wiemy i są na to dowody. Jesteśmy tego pewni, że to była akcja zaplanowana, z góry ukartowana. Mówienie tutaj o akcji w emocjach - no nie, po prostu nie. Poza tym wiemy, że Marcin rano w dzień gali konsultował się z sędzia głównym i badał, jaka będzie reakcja, gdy obali i wyprowadzi kopnięcie. To było z góry zaplanowane - powiedział w rozmowie z portalem fightsport.pl.

41-latek został błyskawicznie zdyskwalifikowany, a następnie w oktagonie doszło do sporej awantury, którą musieli przerywać ochroniarze. Organizacja już zapowiedziała, że nigdy więcej nie umieści Najmana w karcie walk, a zawodnik otrzyma karę.

Nie uważamy, że rekordowa sprzedaż była dzięki Marcinowi Najmanowi, to jest pierwsze, co chciałbym zaznaczyć. Myślę, że Marcinowi tak się wydaje, stąd pomysł na stworzenie własnej gali, że to się przełoży na oglądalność jego produktu - skomentował.

Gala Marcina Najmana MMA VIP odbędzie się w sobotę 13 lutego. Będzie można oglądać ją w systemie PPV. W przedsprzedaży, do 12 lutego, wykupienie dostępu do walki kosztuje 15,50 zł. Z kolei w dniu gali dostęp do transmisji będzie kosztował 19,50 zł.

Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić