aktualizacja 

To koniec. Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski!

26

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. To oficjalna informacja, przekazana przez Polski Związek Piłki Nożnej.

To koniec. Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski!
Jerzy Brzęczek (PAP)

Stało się to, czego chciało wielu kibiców. Jerzy Brzęczek kończy pracę w roli selekcjonera reprezentacji Polski.

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że z dniem 18 stycznia 2021 roku selekcjoner Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski - czytamy na stronie internetowej laczynaspilka.pl.

Głos w tej sprawie zabrał już prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Były piłkarz, a obecnie działacz udzielił krótkiego komentarza.

Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową - powiedział, cytowany przez ŁNP.

Jerzy Brzęczek kończy pracę z reprezentacją!

Póki co nie wiadomo zbyt wiele na temat zmiany na pozycji selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Więcej dowiemy się z pewnością 21 stycznia, kiedy to planowana jest konferencja prasowa z udziałem prezesa Zbigniewa Bońka.

Jerzy Brzęczek objął stanowisko selekcjonera po Adamie Nawałce. Stało się to w lipcu 2018 roku. Prowadził drużynę narodową w dwóch edycjach Ligi Narodów, a także w eliminacjach do Euro 2020.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić