o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Wierzyć się nie chce! Bulwersujące nagranie z Rynku w Krakowie

113
Podziel się

Rowerowy dostawca jedzenia będzie musiał ponieść konsekwencje przejechania dwóch gołębi na Rynku Głównym w Krakowie. Mężczyznę namierzono przy pomocy kamer monitoringu. Kurier został zatrzymany przez straż miejską, gdy po około godzinie ponownie pojawił się na miejskim placu.

Wierzyć się nie chce! Bulwersujące nagranie z Rynku w Krakowie
(Facebook)
bDIqVAXV

Dostawca jedzenia wjechał rozpędzonym rowerem w stado gołębi na Rynku Głównym w Krakowie. Na zdarzenie zwrócił uwagę strażnik miejski dyżurujący przy monitoringu. Rowerzysta jednak zerknął tylko przez ramię i szybko oddalił się z miejsca wypadku.

Wjechał rowerem w stado gołębi. Zatrzymała go straż miejska

Dwa ptaki nie przeżyły zderzenia z rowerem. Straż Miejska określiła zachowanie dostawcy jedzenia jako bulwersujące.

bDIqVAXX

Na miejsce skierowano patrol. Mężczyzny nie udało się namierzyć od razu. Dzięki wytrwałości strażników kurier został jednak zatrzymany.

Mijała godzina od zdarzenia i gdy wydawało się, że już nie uda się go namierzyć, nagle znów pojawił się na ekranie. Zsiadł z roweru przy ulicy Grodzkiej i wszedł do restauracji. Szybkie info do dyżurnego, potem do najbliższego patrolu i już po chwili strażnicy byli w środku – podała krakowska Straż Miejska.
bDIqVAYd

Przejechał dwa gołębie. Odpowie za to przed sądem.

Dostawca jedzenia miał być zaskoczony obecnością funkcjonariuszy do tego stopnia, że nie stawiał oporu przy zatrzymaniu. Trafił na policyjny komisariat. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

bDIqVAYe

Obejrzyj także: Wjechała w niego na skrzyżowaniu. Rower dosłownie wyleciał w powietrze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDIqVAYy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(113)
bogers21
miesiąc temu
przecież on nawet nie pędził... głupota naszych czasów. Dać spokój dzieciakowi a ptaki na rosół u Gesslerowej. Wydawać pieniądze podatników, żeby ścigać ciężko pracującą osobę za 2 ptaki. pff............................................................................................................ Zawsze i tylko teraz, Kiedy zbędne są słowa, Prawda ciągle umyka. Życzymy sobie nieraz, Przyjaźń całkiem nowa, By nie zapomnieć języka. Mydlić oczy Prawdzie, Sportem nazwać fałsz, Żyć nie czując życia. Wygląda ok wprawdzie, Zdradziecki to rausz, Odbiera powód bycia. Wszystko tonie płynąc, Nic się nie utrzyma, Nawet słońce spłonie, Z cierpienia słynąc, Wejrzysz w nią oczyma, Dołączą uszy, dłonie. Wszystko ceną wolności, Oddaj dobrowolnie wolę, Pozbądź się języka. Nie szukając litości, Graj przypisaną rolę, Wszystko i tak znika.
Ereb
miesiąc temu
Na moim osiedlu koleś powybijał szyby w oknach sąsiadowi i zniszczył auto osobom które przyjechały do kogoś w odwiedziny wszystko było na monitoringu i przy świadkach co mu zrobili.... NIC Policja przyjechała i nie zrobiła nic po za spisaniem... Tutaj 2 gołębie i będzie sprawa że hoho -_- nie mówię iż nie powinien ponieść kary jednak prawo nie działa tak jak powinno i ściga się rzeczy mniej dotkliwe dla innych co stanowi problem
Xyz
miesiąc temu
Przecież wyraźnie zwolnił i miał nadzieję że ptaki zdążą odlecieć. Powinni wezwać na przesłuchanie Gołębie które były świadkami tego zdarzenia. to chory kraj
bDIqVAYz
ANT GOŁĄB
miesiąc temu
kpina. jeśli to nazywacie szaleńczą jazdą to musicie być przebadani przez psychologa. GOŁĘBIE TO SZCZURY POWIETRZNE,SZKODNIKI. POWINNO SIĘ JE TĘPIĆ. WSZYSTKO PRZEZ DOKARMIANIE.
Szosiu
miesiąc temu
Sąd za 2 gołębie naprawdę przesada. Powinien dostać mandat za nieostrożną jazdę i tyle. Naprawdę nie popadajmy w paranoję. A co do ptaków to często większą krzywdę wyrządzają im ich niedouczenia miłośnicy karmiący je starym i spleśniałym chlebem
Najnowsze komentarze (113)
Michał
miesiąc temu
Dostanie co najmniej "ćwiare" i w kryminale sobie dwie łezki wydziera pod okiem... Paranoja
xxx
miesiąc temu
kpina, mojemu chlopakowi w biedrince wyciagleły dwie kobiety portfel, widac na monitoringu twarze, jak wyciagaja portfel i go chowaja w majtki. W portfelu była wypłata 2,500 tys oczywiście co?? umożone mała szkodliwośc zdjeć nie można umiescic na FB bo przeciez ochrona danych osobowych i można by było mieć z tego tytułu problem... nie kobiety które doknały kradziezy...zajmijcie się czymś pożytecznym..
KSU
miesiąc temu
za chwilę będą dawać dożywocie za zabicie muchy, skoro gołębie nie uciekały to wyraźnie samobójstwo... a milicja niech się zajmie protestami i pałowaniem kobiet, bo tylko tyle potrafią - w starciach z kryminalistami przegrywają na każdym kroku.... Państwo z dykty i kartonu - która to już RP?
gość
miesiąc temu
Ten dostawca to skąd pochodził?! bo to wiele tłumaczy....
Olo
miesiąc temu
Zacznijmy od tego że po chodniku się nie jeździ rowerem, zabraniają tego przepisy ruchu drogowego. I tyle w temacie
Kamil
miesiąc temu
Ja często rozjeżdżam dla zabawy te ptaki autem .Jest tak mało uczęszczana ulica w moim mieście, gdzie przechadzają się te szkodniki .Wystarczy rozpędzić się do 90 i często nie zdarzą odlecieć .Te ptaki powinny być odstrzeliwane co jakiś czas .Jak się mieszka w centrum to wszystko jest obsrane. .
Marko
miesiąc temu
Rowerzysta mógł sądzić, że gołębie się usuną jak robią to zawsze. Buahhaaaaa, rozumiem że autor tego artykułu jak by jechał rowerem to grzecznie by się zatrzymał i zapytał, czy szanowne gołębie raczą się usunąć? Absurd, a pilot samolotu któremu wpadną gołębie do silników to też idzie przed sąd? Przecież miał dużo miejsca w powietrzu dlaczego ich nie ominął. Tak samo kierowca któremu wpadnie pod koła dzika zwierzyna. Gołębie to nie są zwierzęta domowe tylko dzikie. Sprawa powinna zakończyć się pouczeniem i to wszystko.
lonelyface
miesiąc temu
Zwierzę też odczuwa ból. Zabijanie ich dla rozrywki jest chore!
bDIqVAYr
lonelyface
miesiąc temu
Zwierzę też odczuwa ból. Zabijanie ich dla rozrywki jest chore!
999
miesiąc temu
wina pisu !!!
iza
miesiąc temu
Chory człowiek, powinien być ukarany mało było miejsca, specjalnie to zrobił
PERKOZ
miesiąc temu
a szkoda bo, gołebi jest dużo i powinno je sie w jakoś sposób pomniejszać a co będzie na wiosnę to juz kraków się przekona. gołebi jest dużo za dużo
eva
miesiąc temu
Tych obsrywaczy niedługo będzie więcej niż ludzi w Krakowie !
Kulawikowa
miesiąc temu
To, to jeszcze nic, ale publiczna namowa do prostytucji i to w mediach społecznościowych na stronie o2? Ooooo! To jest dopiero coś!!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić