o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Manicki
|

Wierzyć się nie chce! Bulwersujące nagranie z Rynku w Krakowie

114
Podziel się

Rowerowy dostawca jedzenia będzie musiał ponieść konsekwencje przejechania dwóch gołębi na Rynku Głównym w Krakowie. Mężczyznę namierzono przy pomocy kamer monitoringu. Kurier został zatrzymany przez straż miejską, gdy po około godzinie ponownie pojawił się na miejskim placu.

Wierzyć się nie chce! Bulwersujące nagranie z Rynku w Krakowie
(Facebook)
bEhSSVph

Dostawca jedzenia wjechał rozpędzonym rowerem w stado gołębi na Rynku Głównym w Krakowie. Na zdarzenie zwrócił uwagę strażnik miejski dyżurujący przy monitoringu. Rowerzysta jednak zerknął tylko przez ramię i szybko oddalił się z miejsca wypadku.

Wjechał rowerem w stado gołębi. Zatrzymała go straż miejska

Dwa ptaki nie przeżyły zderzenia z rowerem. Straż Miejska określiła zachowanie dostawcy jedzenia jako bulwersujące.

bEhSSVpj

Na miejsce skierowano patrol. Mężczyzny nie udało się namierzyć od razu. Dzięki wytrwałości strażników kurier został jednak zatrzymany.

Mijała godzina od zdarzenia i gdy wydawało się, że już nie uda się go namierzyć, nagle znów pojawił się na ekranie. Zsiadł z roweru przy ulicy Grodzkiej i wszedł do restauracji. Szybkie info do dyżurnego, potem do najbliższego patrolu i już po chwili strażnicy byli w środku – podała krakowska Straż Miejska.
bEhSSVpp

Przejechał dwa gołębie. Odpowie za to przed sądem.

Dostawca jedzenia miał być zaskoczony obecnością funkcjonariuszy do tego stopnia, że nie stawiał oporu przy zatrzymaniu. Trafił na policyjny komisariat. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

bEhSSVpq

Obejrzyj także: Wjechała w niego na skrzyżowaniu. Rower dosłownie wyleciał w powietrze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhSSVpK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(114)
???
3 miesiące temu
A ten dostawca to skąd był?
Michał
5 miesięcy temu
Dostanie co najmniej "ćwiare" i w kryminale sobie dwie łezki wydziera pod okiem... Paranoja
xxx
5 miesięcy temu
kpina, mojemu chlopakowi w biedrince wyciagleły dwie kobiety portfel, widac na monitoringu twarze, jak wyciagaja portfel i go chowaja w majtki. W portfelu była wypłata 2,500 tys oczywiście co?? umożone mała szkodliwośc zdjeć nie można umiescic na FB bo przeciez ochrona danych osobowych i można by było mieć z tego tytułu problem... nie kobiety które doknały kradziezy...zajmijcie się czymś pożytecznym..
bEhSSVpL
KSU
5 miesięcy temu
za chwilę będą dawać dożywocie za zabicie muchy, skoro gołębie nie uciekały to wyraźnie samobójstwo... a milicja niech się zajmie protestami i pałowaniem kobiet, bo tylko tyle potrafią - w starciach z kryminalistami przegrywają na każdym kroku.... Państwo z dykty i kartonu - która to już RP?
gość
5 miesięcy temu
Ten dostawca to skąd pochodził?! bo to wiele tłumaczy....
Olo
5 miesięcy temu
Zacznijmy od tego że po chodniku się nie jeździ rowerem, zabraniają tego przepisy ruchu drogowego. I tyle w temacie
Kamil
5 miesięcy temu
Ja często rozjeżdżam dla zabawy te ptaki autem .Jest tak mało uczęszczana ulica w moim mieście, gdzie przechadzają się te szkodniki .Wystarczy rozpędzić się do 90 i często nie zdarzą odlecieć .Te ptaki powinny być odstrzeliwane co jakiś czas .Jak się mieszka w centrum to wszystko jest obsrane. .
Marko
5 miesięcy temu
Rowerzysta mógł sądzić, że gołębie się usuną jak robią to zawsze. Buahhaaaaa, rozumiem że autor tego artykułu jak by jechał rowerem to grzecznie by się zatrzymał i zapytał, czy szanowne gołębie raczą się usunąć? Absurd, a pilot samolotu któremu wpadną gołębie do silników to też idzie przed sąd? Przecież miał dużo miejsca w powietrzu dlaczego ich nie ominął. Tak samo kierowca któremu wpadnie pod koła dzika zwierzyna. Gołębie to nie są zwierzęta domowe tylko dzikie. Sprawa powinna zakończyć się pouczeniem i to wszystko.
lonelyface
5 miesięcy temu
Zwierzę też odczuwa ból. Zabijanie ich dla rozrywki jest chore!
lonelyface
5 miesięcy temu
Zwierzę też odczuwa ból. Zabijanie ich dla rozrywki jest chore!
999
5 miesięcy temu
wina pisu !!!
iza
5 miesięcy temu
Chory człowiek, powinien być ukarany mało było miejsca, specjalnie to zrobił
PERKOZ
5 miesięcy temu
a szkoda bo, gołebi jest dużo i powinno je sie w jakoś sposób pomniejszać a co będzie na wiosnę to juz kraków się przekona. gołebi jest dużo za dużo
bEhSSVpD
eva
5 miesięcy temu
Tych obsrywaczy niedługo będzie więcej niż ludzi w Krakowie !
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić