Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

Wierzyć się nie chce! Bulwersujące nagranie z Rynku w Krakowie

261

Rowerowy dostawca jedzenia będzie musiał ponieść konsekwencje przejechania dwóch gołębi na Rynku Głównym w Krakowie. Mężczyznę namierzono przy pomocy kamer monitoringu. Kurier został zatrzymany przez straż miejską, gdy po około godzinie ponownie pojawił się na miejskim placu.

Wierzyć się nie chce! Bulwersujące nagranie z Rynku w Krakowie
(Facebook)

Dostawca jedzenia wjechał rozpędzonym rowerem w stado gołębi na Rynku Głównym w Krakowie. Na zdarzenie zwrócił uwagę strażnik miejski dyżurujący przy monitoringu. Rowerzysta jednak zerknął tylko przez ramię i szybko oddalił się z miejsca wypadku.

Wjechał rowerem w stado gołębi. Zatrzymała go straż miejska

Dwa ptaki nie przeżyły zderzenia z rowerem. Straż Miejska określiła zachowanie dostawcy jedzenia jako bulwersujące.

Na miejsce skierowano patrol. Mężczyzny nie udało się namierzyć od razu. Dzięki wytrwałości strażników kurier został jednak zatrzymany.

Mijała godzina od zdarzenia i gdy wydawało się, że już nie uda się go namierzyć, nagle znów pojawił się na ekranie. Zsiadł z roweru przy ulicy Grodzkiej i wszedł do restauracji. Szybkie info do dyżurnego, potem do najbliższego patrolu i już po chwili strażnicy byli w środku – podała krakowska Straż Miejska.

Przejechał dwa gołębie. Odpowie za to przed sądem.

Dostawca jedzenia miał być zaskoczony obecnością funkcjonariuszy do tego stopnia, że nie stawiał oporu przy zatrzymaniu. Trafił na policyjny komisariat. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Obejrzyj także: Wjechała w niego na skrzyżowaniu. Rower dosłownie wyleciał w powietrze

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić