"Uwaga". Media z Meksyku zareagowały na powołania Michniewicza

7

W mediach meksykańskich nie bez echa przeszła lista powołań w reprezentacji Polski na piłkarskie mistrzostwa świata. Jedno nazwisko pojawia się ciągle.

"Uwaga". Media z Meksyku zareagowały na powołania Michniewicza
Lewandowski zdominował meksykańskie media (Photo by Mikolaj Barbanell/SOPA Images/LightRocket via Getty Images) (GETTY, SOPA Images)

Stało się. W czwartek trener Czesław Michniewicz ogłosił 26-osobową kadrę reprezentacji Polski na piłkarskie mistrzostwa świata. Na jej czele jest oczywiście Robert Lewandowski, który zdominował nagłówki mediów w Meksyku. Przypomnijmy - Biało-Czerwoni właśnie z Meksykiem zagrają swój pierwszy mecz na mundialu (22 listopada).

Uwaga, Meksyk: To polska drużyna na Katar 2022 - napisał meksykański portal elfinanciero.com.
Lewandowski stoi na czele listy powołanych na światowy turniej - czytamy dalej.

Nazwisko kapitana reprezentacji Polski i napastnika FC Barcelony odmieniane jest w tamtejszych mediach na wszystkie sposoby.

Polska powierza Lewandowskiemu mistrzostwa świata - tytułuje z kolei mundodeportivo.com.

Dziennikarze przypomnieli, że Biało-Czerwoni po raz ostatni wyszli z grupy MŚ w 1986. Teraz, w Katarze, będą próbowali tego dokonać po wielu latach.

Pozostali ważni piłkarze to Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek i Piotr Zieliński - wymienili dziennikarze "Mundo Deportivo".

Dziennikarzom infobae.com do gustu przypadła szczególnie forma, w jakiej przekazane zostały powołania Polaków na mundial. Profil "Łączy nas piłka" przygotował wideo, na którym widzimy tablicę przylotów/odlotów na lotnisku. Wskazany kierunek, to Katar. Na planszy wyświetlają się kolejno - pogrupowane wg formacji na boisku - nazwiska piłkarzy, którzy otrzymali powołania na Mistrzostwa Świata 2022.

Najbardziej oryginalna zapowiedź katarskich mistrzostw świata - czytamy we wspomnianym serwisie.
Zobacz także: Hit sieci. Siedział na trybunach, wziął piłkę i zrobił to (WIDEO)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić