Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jakub Artych
Jakub Artych
|

Wraca klatka rzymska. Fame MMA znów zaskakuje

8
Podziel się:

Jeszcze nie opadły emocje po Fame MMA 13, a organizatorzy już myślą o kolejnej gali. Przygotowali dla kibiców wielką niespodziankę. Znów pojawi się klatka rzymska, a stoczony w niej zostanie niezwykle emocjonujący pojedynek.

Wraca klatka rzymska. Fame MMA znów zaskakuje
Wraca klatka rzymska. FAME MMA znów zaskakuje (YouTube)

Gala Fame MMA 13 przeszła do historii feak fightów. Wydarzeniem numer jeden miało być starcie Amadeusza Roślika z Adrianem Polańskim. Mimo że nie była to walka wieczoru, wzbudzała ona największe zainteresowanie kibiców. To ze względu na konflikt, jaki toczą ze sobą obaj panowie.

W walce wieczoru Fame MMA 13 doszło do starcia Sergiusza "Nitro" Górskiego i Pawła "Unboxalla" Smektalskiego. Ku zdziwieniu kibiców, jednogłośną decyzją sędziów wygrał ten drugi. Teraz jednak miniona edycja show odchodzi w zapomnienie i wszyscy skupiają się na kolejnej gali. Już wiemy, że emocji nie zabraknie.

W czwartkowy wieczór organizacja ogłosiła, że podczas Fame MMA 14 powróci klatka rzymska! W formule K-1 na dystansie 3 rund po 3 minuty zmierzą się w niej Piotr Szeliga oraz Norman Parke.

Zarówno Parke jak i Szeliga wygrali swoje walki na Fame MMA 13. "Szeli" brutalnie znokautował Gabriela "Araba" Al-Sulwiego w drugiej rundzie, a Irlandczyk pokonał przez TKO Pawła "Popka" Mikołajuwa.

Przypomnijmy, że klatka rzymska została wcześniej zaprojektowana specjalnie na pojedynek Arkadiusza Tańculi i Jacka Murańskiego. Jest ona bardzo mała, ma wymiary 3 na 3 metry i ledwo mieszczą się tam zawodnicy oraz sędzia. Starszy z rodu Murańskich został wówczas zdyskwalifikowany za nieprzepisowe trzymanie siatki. Wcześniej ugryzł również przeciwnika.

Kiedy następna gala Fame MMA?

Gala Fame MMA 14 odbędzie się już 14 maja. Po raz pierwszy od powstania federacji wydarzenie zorganizowane zostanie w Krakowie. Show obejrzymy w Tauron Arenie.

Zobacz także: Problemy Igi Świątek podczas dekoracji. Tego się nie spodziewała
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Zdegustowany
6 miesięcy temu
Zwierzęta trzyma się w klatkach To jak nazwać tych którzy w nich obijają sobie mordy gdzie nie może być mowy o zasadach Psychole czy zezwierzecenie chociaż zwierzęta nie przebywają tam z własnej woli Tym którzy to oglądają też do nich blisko Gdzie podziały się honorowe walki na ringo Cofamy się w rozwoju
relaista
6 miesięcy temu
Pora na walki ze zwierzętami! Tak jak w Rzymie!
ewq
6 miesięcy temu
Zezwierzęcenie a nie sport
Glazurnik
6 miesięcy temu
Ciekawe kiedy będzie walka na miecze?
Lukasz
6 miesięcy temu
Cała ta federacja nie ma nic wspólnego ze sportem..Jedna wielka patologia i jedna wielka zbieranina patusów..Te wszystkie ferrari polaki ozdoby itp.nazbierali patusów porobili z nich pseudogwiazdy oni sie nakręcają myślą że są niewiadomo kim a ktoś śie śmieje i tankuje za to Porshe
Sztuka
6 miesięcy temu
Widowisko dla mało inteligentnych..
Nie kasować
6 miesięcy temu
Dlaczego wszędzie widać twarz zdRadka???
???
6 miesięcy temu
A gdzie dystans i dezynfekcja?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić