"Wszystkim przypominam". Schreiber zwróciła się do polityków

15

Marianna Schreiber od kilku dni przebywa w Tajlandii. Na wakacjach aktywnie śledzi jednak wydarzenia rozgrywające się w Polsce. W poniedziałkowym (18.03) wpisie w mediach społecznościowych zwróciła się bezpośrednio do polityków, a przy okazji porównała wybory samorządowe do... freak fightów.

"Wszystkim przypominam". Schreiber zwróciła się do polityków
Na zdjęciu Marianna Schreiber (Licencjodawca, Instagram, Marianna Schreiber)

Marianna Schreiber niedługo po gali Clout MMA 4 postanowiła zmienić otoczenie i poleciała do Tajlandii. Przypomnijmy, że w trakcie wydarzenia miała zmierzyć się znaną z występów na patostreamach Małgorzatą "Magical" Zwierzyńską, jednak na dzień przed walką jej rywalka została aresztowana.

Federacja postanowiła, że Zwierzyńską zastąpi skonfliktowana ze Schreiber Lexy Chaplin, która tego wieczora walczyła w K-1 z Martą Linkiewicz. Influencerka nie została jednak dopuszczona przez lekarzy do drugiego starcia, w efekcie czego Marianna w ogóle nie pojawiła się w oktagonie.

W poniedziałek (18.03) Schreiber opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym przypomniała o swoim wyjeździe, podając go jako powód mniejszej aktywności w sieci. Marianna podzieliła się refleksją na temat aktualnych wydarzeń politycznych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To był koncert Igi Świątek! Polka zgarnęła kolejne trofeum [SKRÓT MECZU]

7 kwietnia odbędzie się bowiem pierwsza tura wyborów samorządowych. Kampania wyborcza wchodzi w decydującą fazę, a kandydaci prześcigają się w obietnicach. Fakt ten dostrzega także Schreiber, która dosyć stanowczo zasugerowała, że nie wierzy w słowa wypowiadane przez polityków. Aby zobrazować to stanowisko, Marianna porównała kampanię wyborczą do swoich występów na freakowych galach.

Dlatego wszystkim kandydatom przypominam moje słowa, które mówię przed walką - na konferencjach można mówić różne rzeczy, a i tak wszystko zweryfikuje oktagon. Tak samo jest z wyborami, można snuć różne wizje, ale liczy się nie kto jest bardziej złotousty, lecz to - kto jak będzie rządził powierzonym mu przez wyborców mieniem - Polską - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kilka dni temu Schreiber zapowiadała, że wróci do oktagonu przy okazji gali Clout MMA 5, która 8 czerwca odbędzie się w katowickim Spodku. Marianna jednoznacznie sugerowała, że dojdzie wtedy do jej zaległego starcia ze Zwierzyńską. Sama federacja jednak jak do tej pory nie poinformowała o żadnych planowanych zestawieniach na tym wydarzeniu.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić