Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Wybory 2020. Marcin Najman nagrał apel. Mówi, że ma już dość

27

Wybory prezydenckie 2020 budzą mnóstwo kontrowersji. Wielu Polaków twardo broni swoich poglądów i nie szanuje przy tym punktu widzenia innych osób, co jest powodem awantur. To przeraża Marcina Najmana.

Wybory 2020. Marcin Najman nagrał apel. Mówi, że ma już dość
Marcin Najman wyraźnie zaznacza, że wszczynanie afer na temat wyborów nie ma najmniejszego sensu (PAP, Leszek Szymański)

"El Testosteron" postanowił nagrać apel, który opublikował na Twitterze. Jasno z niego wynika, że nie daje przyzwolenia na awanturowanie się z powodów politycznych.

Moi drodzy, mam do was wielką prośbę, bo obserwuję to, co dzieje się przed tymi wyborami, nie awanturujcie się między sobą, jeżeli nie popieracie tego samego kandydata. To, co dzieje się nawet w rodzinach, jest czymś nieprawdopodobnym. Jeżeli ktoś ma inne zdanie niż inny mieszkaniec osiedla, sąsiad czy domownik, to robi się taka afera... Byłem świadkiem takich rozmów – mówi.

Marcin Najman wyraźnie zaznacza, że wszczynanie afer na temat wyborów nie ma najmniejszego sensu.

Nie róbcie tak, to jest zupełnie bez znaczenia. Każdy ma prawo głosować na kogo mu się podoba. Moja żona głosuje zupełnie inaczej niż ja i nie mam z tym najmniejszego kłopotu. Co mnie obchodzi, na kogo głosuje moja żona. Pomyślcie o tym – dodaje.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wybory 2020. Boniek odpowiada na apel Najmana. W swoim stylu!

Nagranie Marcina Najmana nie umknęło uwadze prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka. Były piłkarz zareagował na ten apel w swoim stylu.

Pomyślałem Marcin, gratulacje dla żony. Głosuje inaczej niż Ty? Mądra kobieta. Na poważnie – masz rację w 100 proc. – napisał na Twitterze.

Przypomnijmy, że II tura wyborów prezydenckich odbędzie się już w tę niedzielę (12 lipca). Polacy ruszą do urn, by głosować na Andrzeja Dudę lub Rafała Trzaskowskiego. Lokale wyborcze będą czynne od godziny 7:00 do 21:00.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zobacz też: Wybory 2020. Spędziliśmy dzień z Małgorzatą Trzaskowską. Takich tłumów się nie spodziewaliśmy
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić