VDB| 

Wyginała się podczas zmysłowej sesji. Artur Szpilka skradł show jednym zdaniem

27

Kamila Wybrańczyk chciała w mediach społecznościowych pochwalić się swoją zmysłową sesją. Pewnie wszystko poszłoby zgodnie z planem, gdyby nie jej narzeczony - Artur Szpilka. Pięściarz w swoim stylu skomentował wideo i skradł show pod wpisem.

Wyginała się podczas zmysłowej sesji. Artur Szpilka skradł show jednym zdaniem
Kamila Wybrańczyk (Instagram.com)

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim sporcie. Oboje sprawdzają się w sportach walki, ale poza tym są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Przede wszystkim fani uwielbiają ich za to, że nie mają przed nimi żadnych tajemnic.

Kiedy tylko para robi coś ciekawego, zawsze się tym dzieli w mediach społecznościowych. Tak było chociażby w przypadku ostatnich wycieczek rowerowych, które nie zakończyły się najlepiej.

Kamila Wybrańczyk i zmysłowa sesja

Ostatnio narzeczona Artura Szpilki chciała pochwalić się zmysłową sesją zdjęciową. Zamieściła krótkie nagranie, które pokazywało od kulis, jak ona przebiegała. To miało spowodować, iż fani mieli z niecierpliwością wyczekiwać jej efektów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pewnie to by się udało, jednak nie tym razem. Wszystko za sprawą komentarza Artura Szpilki. Pięściarz jednym zdaniem spowodował, że z zmysłowego wpisu zrobił się kabaret.

"W butach na stół" - napisał w komentarzu Artur Szpilka i dodał do tego zszokowane emoji.

Ta reakcja spodobała się internautom. Od razu zebrała setki polubień, a pod tą odpowiedzią nawiązała się osobna konwersacja.

A Ty spróbuj tak zrobić - odpowiedział Arturowi Szpilce inny z pięściarzy - Kamil Bodzioch.

Żarty żartami, ale sesja Kamili Wybrańczyk zapowiada się niesamowicie. Czekamy aż zawodniczka FAME MMA pochwali się jej efektami w mediach społecznościowych.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: co za zdjęcia! Od byłej sportsmenki trudno oderwać wzrok
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić