Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
VDB
|

Tak narzeczona Artura Szpilki skomentowała jego wypadek na rowerze. Internauci rozbawieni

39
Podziel się

Kilka dni temu informowaliśmy o wypadku rowerowym Artura Szpilki. Jak można zobaczyć na ostatniej relacji pięściarza na Instagramie, nie wyniósł on z niego odpowiedniej nauczki. "Rowerowe przygody" w wymowny sposób skomentowała jego narzeczona - Kamila Wybrańczyk.

Tak narzeczona Artura Szpilki skomentowała jego wypadek na rowerze. Internauci rozbawieni
Artur Szpilka na rowerze (Instagram.com)

Na ten moment nie wiadomo co z dalszą karierą pięściarską Artura Szpilki. Po tym jak już w pierwszej rundzie poległ z Łukaszem Różańskim, nadal nie podjął decyzji co do swojej przyszłości. To jednak nie powoduje, braku aktywności fizycznej w jego życiu.

W ostatnim czasie szczególnie upodobał sobie wycieczki rowerowe. Niestety, jedna z nich zakończyła się fatalnie, bowiem zaliczył upadek. Na szczęście nic się mu wówczas nie stało.

Artur Szpilka igra z losem

To jednak nie spowodowało zakończenia jego kariery z rowerowymi wycieczkami. W minioną niedzielę na taką namówiła, go jego narzeczona - Kamila Wybrańczyk. Para razem przejechała 60 kilometrów i wyraźnie była zadowolona ze wspólnie spędzonego czasu. Jednakże relacja na InstaStory pokazuje, iż Artur Szpilka niewiele się nauczył po ostatniej przygodzie.

Dalej widać jak jedzie bez kasku (Kamila Wybrańczyk również). Ponadto, nieustannie bawi się telefonem komórkowym. To prawdziwe igranie z losem z jego strony.

Koniec z wycieczkami?

Wydawało się, że 60-kilometrowa przejażdżka zakończyła się sukcesem. Jednakże chwilę po jej zakończeniu na wymowny wpis zdecydowała się Kamila Wybrańczyk. Dobitnie, i przede wszystkim prześmiewczo, skomentowała ona wycieczki rowerowe w ich wykonaniu.

We wspomnianym wpisie szczególnie warto zwrócić uwagę na drugą kartę. Znajduje się tam mem, który pokazuje stosunek Kamili Wybrańczyk do rowerowych przygód i przede wszystkim sugeruje, jaką aktywnością ona by je zastąpiła.

"Mistrz", "Padłam", "Grunt to mieć dystans" - to tylko przykłady z setek komentarzy rozbawionych wstawionym memem internautów.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(39)
Zoko
5 miesięcy temu
Chu on mnie obchodzi
Hjjjj
5 miesięcy temu
To na roweze tyz nie poradzi jeździć.
Hoo
5 miesięcy temu
Hoo
Lysy250
5 miesięcy temu
Narzeczona? Raczej Konkubina 😉
Eli
5 miesięcy temu
To nawet rower go położył
Kolo
5 miesięcy temu
To jednak nie potrafi jeździć na rowerze
Pablo.123
5 miesięcy temu
Kiedyś mialem szacunek do niego. Straciłem go jak dużo szczękał do każdego bo uważa się za kogoś lepszego a później dostaje na dziub i siedzi cichutko. Oto cała prawda. Kasa zbijać każdy chce ale tu to... tylko ale za co....
Bajtek
5 miesięcy temu
Ewidentnie Artura ziemia zamocno przyciąga....
Bac
5 miesięcy temu
Obrzydliwe te mapy na ciele
Holo
5 miesięcy temu
🤦OMG
Małpiszon
5 miesięcy temu
Artur Szpilka igra z losem jeżdżąc na rowerze!!! Hahaha Nie ma to jak sporty ekstremalne W latach 80 i 90 ubiegłego wieku 99% dzieci i młodzieży uprawiało ten ekstremalny sport
Adamek
5 miesięcy temu
Bez kitu jestem z siebie zadowolony będę go wciągał wyciągał bez kitu Pam Pam zobaczycie hiehie
Twój Pan
5 miesięcy temu
Od Ajtujka 3 8===D w bok , to jest pewniak ,jego walki to pewniak 😆😆😆
Zzaw
5 miesięcy temu
Pewnie niebieska torba sportowa wkręciła się w przednie koło....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić