VDB| 

Tak narzeczona Artura Szpilki skomentowała jego wypadek na rowerze. Internauci rozbawieni

42

Kilka dni temu informowaliśmy o wypadku rowerowym Artura Szpilki. Jak można zobaczyć na ostatniej relacji pięściarza na Instagramie, nie wyniósł on z niego odpowiedniej nauczki. "Rowerowe przygody" w wymowny sposób skomentowała jego narzeczona - Kamila Wybrańczyk.

Tak narzeczona Artura Szpilki skomentowała jego wypadek na rowerze. Internauci rozbawieni
Artur Szpilka na rowerze (Instagram.com)

Na ten moment nie wiadomo co z dalszą karierą pięściarską Artura Szpilki. Po tym jak już w pierwszej rundzie poległ z Łukaszem Różańskim, nadal nie podjął decyzji co do swojej przyszłości. To jednak nie powoduje, braku aktywności fizycznej w jego życiu.

W ostatnim czasie szczególnie upodobał sobie wycieczki rowerowe. Niestety, jedna z nich zakończyła się fatalnie, bowiem zaliczył upadek. Na szczęście nic się mu wówczas nie stało.

Artur Szpilka igra z losem

To jednak nie spowodowało zakończenia jego kariery z rowerowymi wycieczkami. W minioną niedzielę na taką namówiła, go jego narzeczona - Kamila Wybrańczyk. Para razem przejechała 60 kilometrów i wyraźnie była zadowolona ze wspólnie spędzonego czasu. Jednakże relacja na InstaStory pokazuje, iż Artur Szpilka niewiele się nauczył po ostatniej przygodzie.

Dalej widać jak jedzie bez kasku (Kamila Wybrańczyk również). Ponadto, nieustannie bawi się telefonem komórkowym. To prawdziwe igranie z losem z jego strony.

Koniec z wycieczkami?

Wydawało się, że 60-kilometrowa przejażdżka zakończyła się sukcesem. Jednakże chwilę po jej zakończeniu na wymowny wpis zdecydowała się Kamila Wybrańczyk. Dobitnie, i przede wszystkim prześmiewczo, skomentowała ona wycieczki rowerowe w ich wykonaniu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

We wspomnianym wpisie szczególnie warto zwrócić uwagę na drugą kartę. Znajduje się tam mem, który pokazuje stosunek Kamili Wybrańczyk do rowerowych przygód i przede wszystkim sugeruje, jaką aktywnością ona by je zastąpiła.

"Mistrz", "Padłam", "Grunt to mieć dystans" - to tylko przykłady z setek komentarzy rozbawionych wstawionym memem internautów.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić