Youtuber załamany. Niebywały pech. Miał jutro walczyć na gali

2

Michał "Boxdel" Baron opublikował w sieci poruszający film, w którym opowiedział m.in. o tym, że jego psychika mocno ucierpiała w ostatnim czasie z powodu przepracowania. Poinformował również, że mało prawdopodobne jest, aby zawalczył na gali Fame MMA 11.

Youtuber załamany. Niebywały pech. Miał jutro walczyć na gali
Boxdel (YouTube, Aferki)

O powrocie Michała "Boxdela" Barona do Fame MMA zrobiło się bardzo głośno. Niestety, na ostatniej prostej zawodnik nabawił się kontuzji ręki. Boxdel udał się na badania i niestety otrzymał fatalną diagnozę.

Rekomendacja lekarzy jest jednoznaczna. Chęci nie wystarczają. Michał musiał wycofać się z udziału w gali Fame MMA 11.

Każde takie zdarzenie natury losowej stawia w trudnej sytuacji zarówno kontuzjowanego zawodnika, jego przeciwnika, jak również organizatorów. Federacja dokłada wszelkich starań, by znaleźć zastępstwo za Boxdela - informują organizatorzy.

O kontuzji Boxdel opowiedział też na YouTube. Okazuje się, że urazu nabawił się podczas treningu. Zapewnił, że pieczołowicie przygotowywał się do występu i jest załamany, że problemy zdrowotne nie pozwolą mu zaprezentować swoich umiejętności. Baron opowiedział też o tym, że ma kłopoty natury psychicznej.

Z kim zawalczy Maksym Ziółkowski?

Rywal Barona - Maksym Ziółkowski - dostał już propozycję pojedynku z nowym zawodnikiem. Teraz musi zdecydować, czy chce się z nim zmierzyć.

Fame MMA 11 już 2 października w Gliwicach. Transmisja dostępna będzie w systemie PPV.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić